X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Haftanın magazin bombaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Haftanın magazin bombaları

  • Giriş Tarihi: 20.4.2013 01:30 Güncelleme Tarihi: 21.4.2013 14:47

Magazin dünyasının usta kalemi Sinan Özedincik, geçtiğimiz haftaya damga vuran olayları Sabah.com.tr'ye değerlendirdi. İşte ünlüler dünyasından son dedikodular, perde arkasında yatan olaylar...

ÇELİK'E O POZLARI NASIL VERDİRDİ?
Ünlü şarkıcı Çelik, sahneleyeceği "Şizoid" isimli müzikli gösterinin tanıtımı için kadın kılığına girip poz verdi, magazin gündeminde birinci sıraya oturdu. Tolga Karel'in çektiği fotoğraflar sosyal medyayı da salladı. Kimileri duruma tepki gösterirken, kimileri de Çelik'e destek verdi.

Gösterinin bundan iyi reklamı yapılamazdı herhalde... Sizce bu fotoğrafları çektirme fikri kimden çıktı? Böyle bir çalışmaya gerek var mıydı?
Bu çalışma beni çok şaşırttı. Bir de gerçekten çok yakışmış bu tip. Acayip iyi bir iş olmuş. Çelik'i çok eskiden beri tanıyorum. Adı tarikatlarla anılan bir insandı. Atatürk'e olan hayranlığı, onun için söylediği şarkılarla bilinen bir adamdı. Bu fikir muhtemelen Tolga'dan çıkmıştır. Çünkü nerede garip fikirler var ondan çıkıyor. Esas merak ettiğim Çelik'i nasıl kandırdığı. Onu ikna etmesi büyük başarı, tebrik ediyorum. Reklamın kralı oldu. Bu pozlar daha çok konuşulacak. Çelik'in hayatı boyunca arşivinde yer alacak ve hiçbir zaman unutulmayacak.