Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yıldızların karakteri lüks evlerinden belli

Giriş Tarihi: 21.4.2013

Fransız Gala dergisi, yıldızların evlerini gayrimenkul uzmanı Stephane Plaza'ya yorumlattı. Plaza'ya göre yıldızlar için aileleri ve güvenlikleri öncelikli geliyor

GISELE BUNDCHEN
Gisele Bündchen ve kocası Tom Brady, Los Angeles'ta tamamen kendi zevklerine göre bir ev inşa ettirdi. Yaklaşık 20 milyon dolara mal olan ev hakkında Stephane Plaza, "Bu ev tam bir aile evi. Gisele kesinlikle ailesini daha da genişletmeyi planlıyor. Mimarisine baktığınızda; çiftin uyumlu ve misefirperver olduğu anlaşılıyor" diyor.

CHRIS BROWN
Chris Brown'un 12 milyon dolarlık malikanesi, farklı mimarisiyle dikkat çekiyor. Ünlü gayrimenkul uzmanı, evin sahibi Brown hakkında şunları söylüyor: "Chris'in farklı ve iddialı olmayı sevdiği belli. Ev tam bir parti evi ve Chris'in kimsenin kendi işlerine karışmasını istemediği de son derece belli. Onun için de güvenlik önemli."

RIHANNA
Rihanna, kısa süre önce Los Angeles'taki 12 milyon dolarlık malikanesine taşındı. Modern çizgiler taşıyan görkemli yapı hakkında gayrimenkul uzmanı şu yorumda bulunuyor: "Rihanna'nın güvenlikle ilgili ciddi takıntıları olduğunu söyleyebilirim. Özel alanına kimsenin adım atmasını istemiyor. Ev, modern çizgiler taşıyan bir kaleye benziyor."

HEIDI KLUM
Heidi Klum, 13.5 milyon dolarlık evinde dört çocuğu ve sevgilisiyle birlikte yaşıyor. Evde çocukların eğlenmesi ve rahat etmesi için her şey düşünülmüş. Stephane Plaza ev hakkında şu yorumu yapıyor: "Klum için güvenlik ve özel hayatı çok önemli. Kendisi ve çocukları için sıcak ancak korunaklı bir yuva inşa ettirmiş. Klum'un kararlı bir tavrı olduğu belli."

KRISTEN STEWART
Kristen Stewart, geçen yıl 2.2 milyon dolara kendisine bir plaj evi satın aldı. Evi pembe tonlarına boyatan ve bahçeyi rengarenk çiçeklerle süsleyen Stewart'ın evi hakkında Plaza, "Evin her yanından neşe akıyor. Bu ev Kristen'ın; kıpır kıpır bir genç kadın olduğunun ispatı. Ayrıca Kristen, aile yaşantısına ve çocuk sahibi olmaya da sıcak bakıyor" diyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yıldızların karakteri lüks evlerinden belli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz