Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'ye sevgilisinden şok hareket

Giriş Tarihi: 29.4.2013 15:26 Güncelleme Tarihi: 29.4.2013 15:46

En İyi Dram Dizisi Kadın Oyuncu ödülünü alan , sahneye giderken sevincini paylaşan sevgilisi 'in ilginç tebrik şekli şaşırttı.

Antalya Televizyon Ödülleri'ne, Muhteşem Yüzyıl'daki Hürrem Sultan rolüyle En İyi Dram Dizisi Kadın Oyuncu ödülünü alan 'nin dizi sürelerine isyanı damga vurdu: "Türkiye'de dizilerin 110-120 dakika olması manyaklık!"

Hürrem Sultan rolüyle En İyi Dram Dizisi Kadın Oyuncu ödülünü alan Uzerli şunları söyledi:

"SÜRELERİ 45 DAKİKAYA İNDİRİN"

"Türkiye'de diziler çok uzun bu da manyaklık!. 100 dakika, 110 dakika, 120 dakika bir dizi. Hayatta öyle bir iş yok! Lütfen bütün kanallara söylüyorum, dizi sürelerini 60, 50, 45 dakikaya indirin. Hepimiz mutlu olalım, çünkü ben hiç mutlu değilim!" Uzerli'nin ödülüyle ilgili olarak söylediği "Ben 3 yıldır bu ödülü bekliyordum. Artık bu ödülü bana layık gördünüz" sözleri ise salonda kahkahalara neden oldu.

SEVGİLİSİNDEN İLGİNÇ TEBRİK

Antalya Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ın ismini söylemesi üzerine, ödülünü almak için masasından kalkan Meryem Uzerli'nin sevgilisinin yaptığı hareket dikkat çekti. Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi , Meryem Uzerli'yi ayağa kalktığı sırada kalçasına vurarak tebrik etti. Ateş'in bu hareketi çok konuşuldu.

İŞTE O ANLAR!

ARKADAŞINA GÖNDER
Meryem Uzerli'ye sevgilisinden şok hareket
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz