Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atilla Saral'ın Asos'taki cenneti

Giriş Tarihi: 10.5.2013

Bir dönem podyum dünyasının ünlü ismi olan Atilla Saral; İstanbul'daki pırıltılı hayatını bırakıp Asos'a yerleşti. "Ne işim var İstanbul'da" diyen Saral; sahip olduğu arazide at binip sebze yetiştiriyor

Manken ve oyuncu Atilla Saral; İstanbul'un yoğun temposundan kaçıp Çanakkale Asos'ta yeni bir hayata başladı. Birikimlerini değerlendirerek yıllar önce satın aldığı arazide at besleyip sebze yetiştiren ünlü oyuncu, "Geldik, gidiyoruz; bu kadarı yeterli. Ne işim var İstanbul'da… Yıllar önce Asos'a yerleşmediğime pişmanım; herkese de tavsiye ederim."

MÜDAVİMLERİ ÜNLÜ İSİMLER

Sahip olduğu arazide bir de 'Salaşh' isimli bir tatil kampı işletmeye başlayan Atilla Saral'ın müdavimleri arasında Kadir İnanır ve Tuncel Kurtiz gibi ünlü isimler de var. Konuklarını bungalov'larda ağırlayan ünlü oyuncu; onlarla birlikte at binip sebze topluyor.

Tuncel Kurtiz; Atilla Saral'ın Asos'taki mekanının müdavimleri arasında. Fırsat buldukça Asos'a giden usta oyuncu doğal yaşamın tadını çıkarıyor.

Atilla Saral'ın en büyük keyfi sahip olduğu atlarla vakit geçirmek. Büyük bir hara kuran ünlü oyuncu; atların bakımıyla kendisi ilgileniyor.

ATİLLA SARAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atilla Saral'ın Asos'taki cenneti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz