Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Benim canımı yaktı bedelini ödeyecek

Giriş Tarihi: 11.5.2013

Beş yıllık eşi Emin Atalay'dan boşanan Müşerref Akay: Evli kaldığım süre içinde çok üzüldüm, çok yıprandım... Ben, mal mülk peşinde değilim ama bana yaşattıklarının bedelini ödemek zorunda

Müşerref Akay; 2008 yılında sigortacı Emin Atalay ile evlenip müzik dünyasına veda etmişti. Ancak ünlü sanatçının mutluluğu uzun sürmedi; çift 1.5 yıl önce boşanma kararı aldı. İkilinin karşılıklı suçlamalarla süren boşanma davası geçen ay sonuçlandı. Ünlü sanatçı; ayrıldıktan sonra ilk kez konuştu:
Emin Bey; benden istediği 900 bin lirayı hukuki yollardan alamayınca davadan vazgeçti. Ben de bunun üzerine kendisinden talep ettiğim tazminat davasını geri çektim. Sadece mal paylaşım davası açtım.

MADDİ MANEVİ KAYIPLARIM OLDU

Benden önce aldığı hiçbir şeyde gözüm yok. Ancak evliliğimiz sırasında bir ev, bir araba ve bir tekne aldı; yasalar önünde, bunlar üzerinde hakkım var ve istiyorum. Beş yıl boyunca çalışmadım; maddi manevi kayıplarım oldu.
Tekneyi; oğlum İbrahim Tezcan ile birlikte aldılar. Krediyi de oğlum çekti. Sonra ondan vekalet alıp tekneyi üzerine geçirip satmış..
1.5 yıl önce boşanmaya karar verdiğim için kendimi bekarlığa alıştırmıştım. Evli kaldığım süre içinde çok üzüldüm, çok yıprandım çok gözyaşı döktüm. Ben mal mülk peşinde değilim ama bana yaşattıklarının bedelini ödemek zorunda.

BEN KURTULDUM OĞLUM DA KURTULSUN

Oğlumla boşanma davası süren gelinim Sinem Öztürk de; eski eşimle bir olup benim aleyhime şahitlik yaptı. İkisi birlik olup hem oğlumu, hem beni üzmek için ellerinden geleni yaptı. Ben kurrtuldum; inşallah oğlum da o kadından kurtulacak. Adalete güveniyoruz. Neticede Emin Bey ile ikisi kendi kazdıkları kuyuya düştüler. Oğlum hâlâ Sinem Hanım'ın etrafa yaptığı 400 bin liralık borcu ödüyor. Oğlum ona güzellik merkezi açmıştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Benim canımı yaktı bedelini ödeyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz