Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mutluyum ve tam istediğim yerdeyim

Giriş Tarihi: 11.5.2013

Kamera önünde olmanın hayatının doğal bir parçası olduğunu söyleyen Deniz Uğur: Şu an bulunduğum noktadan; hayatımdan, yaptığım işlerden çok memnunum. Evet; tam istediğim yerdeyim

Son olarak 'Film Gibi' programının sunucusu olarak karşımıza çıkan oyuncu Deniz Uğur; mutlu ve neşeli üç çocuğa sahip bir anne... Uğur, Gülaylar dergisinden Duygu Demirgil'e samimi açıklamalar yaptı...
İnsanın kendini tarif etmesi zor. Ben ailemin tek çocuğuyum, bunun insana getirdiği duygusal yük ağır oluyor. Herkes sorumluluktan kaçarken, ben sorumluluklarımı seviyorum. Her gün yapılacak işler listesiyle yaşamayı, görevleri seviyorum. Bir de adalet duygum çok gelişmiş. En çok korktuğum şey; birine haksızlık etmektir.
Eğer görselliğin önemli olduğu bir iş yapmıyorsanız; güzellik bir şey ifade etmeyebilir. Ama kendini güzel hissetmek kadınlar için önemlidir ve her akıllı kadın o illüzyonu yaratabilir. Yaşamayı seven, spor yapan ve kendine bakan her kadın güzeldir bence.
Hayatta "Keşke" değil, "İyi ki" demek gerektiğine inanırım. Deneyimlerimiz çok değerlidir, bizi daha güçlü, daha akıllı kılar. Şu an bulunduğum noktadan; hayatımdan, yaptığım işlerden mutluyum. Evet, tam olarak istediğim yerdeyim.

ONLAR MUHTEŞEM HEDİYELER

Çocuklarımı, bana verilmiş muhteşem hediyeler olarak görüyorum. Her kadının bu duyguyu yaşayabilmesini dilerim. Nazardan korktuğum için fazla bahsetmem onlardan.
Annem ve anneannem benim için güçlü rol modeller olmuştur. Bu anlamda genetik olarak da şanslı bulurum kendimi. Nasıl bir anne olduğum konusunda; çocuklarımın her zaman güler yüzlü olması, içimi gerçekten çok rahatlatıyor. Bir anne iyiyse; çocukları da mutlu ve neşelidir çünkü. Bana göre en önemli gösterge budur.

KAMERASIZ BİR HAYATI GARİPSERİM
İlk kez sahneye çıktığımda çok küçüktüm; bir bale gösterisiydi ve heyecanlanmıştım. Kamera karşısına ilk kez geçtiğimde konservatuar öğrencisiydim. Heyecan ve acemilik yaşadım tabii ama sonra kamerayla birbirimizi çok sevdik.
Kamera önünde olmak; hayatın doğal bir parçası gibi geliyor. Kamera önünde olmadan uzun zaman geçirsem, bu durumu garipserim.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mutluyum ve tam istediğim yerdeyim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz