Türkiye'nin en iyi haber sitesi

, 'in psikolojisini bozdu

Giriş Tarihi: 17.5.2013 17:31

15 yıldır çalıştığı tüm bestecileri 'in çaldığını iddia eden , bu kez Yener'in çalışma arkadaşı 'a anlaştı. Haberi duyan Yener'in psikolojisi bozuldu.

Pop müziğin iki ünlü ismi ve arasında yine kılıçlar çekildi. 15 yıldır süren kavgada iddiaya göre Hande Yener, İzel'in çalıştığı tüm bestecileri şarkıcının elinden almış ve ardından söz konusu bestecilerle kendi albümünde çalışmıştı. Yıllar sonra iki pop star arasında yine bir besteci kavgası yaşandı.

Bu kez kavganın kahramanı şarkı sözü yazarı ve bestecisi oldu. İzel, Yener'le çalışan genç besteciyle yeni şarkıları için çalışmaya başlayınca Hande Yener ateş püskürdü. Hande Yener her ne kadar konuyla ilgilenmediğini söylese de yakın çevresi şarkıcının bu duruma oldukça sinirlendiğini ve depresyona girdiğini belirtti.

BORCUNU ÖDEMEDİ İDDİASI

Hatta Yener'in yeni nesil bestecilerden Berksan'la çalışmaya başlaması da pop müzik çevrelerinde "Yener yoluna Akçıl olmadan devam ediyor' söylentilerinin yayılmasına neden oldu. Konuyla ilgili olarak Yener, "Kraliçe albümündeki şarkılarım hala listelerde. Ancak Berksan'ın 'Ya ya ya' şarkısı çok hoşuma gitti. O yüzden yaza bu bomba şarkıyla girmek istedim" dedi. Sinan Akçıl'ın İzel'le çalışmasının bir nedeni de Hande Yener'in Akçıl'dan borç para aldığı ve bunu geri ödememesi gösterildi. Ancak bu iddia için henüz iki cepheden de bir açıklama gelmedi.

"BENDEN UZAK DUR" iSYANI

Çalışma arkadaşlarının sürekli Hande Yener tarafından elinden alındığını iddia eden İzel geçtiğimiz günlerde Yener'e şu tweet'i attı: "Benden ve sevdiklerimden uzak dur artık. Temizle şu kalbini, benim bile sabrımı tükettin... Yeter artık"

Kaynak: OKAN IŞIK / BUGÜN

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İzel, Hande Yener'in psikolojisini bozdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz