Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Asla erkeklere bel bağlamadım!

Giriş Tarihi: 18.5.2013

Ünlü manken Heidi Klum, hayatta her zaman kendi ayakları üzerinde durmayı annesinden öğrendiğini ve erkeklere asla bel bağlamadığını söylüyor

Almanya'nın podyumlara kazandırdığı en ünlü isimlerden biri olan Heidi Klum, kariyerinde her daim başarılı. 1973 doğumlu manken, on birinci sezonundaki 'Project Runway' isimli yarışma programı ve başarılı ticari adımlarıyla da kendinden söz ettiriyor. Klum, hakkında bilinmeyenleri anlattı:
'Project Runway' yarışması için yapımcı Harvey Weinstein, 2003 yılında bana geldi. Ona sadece "Ayrıntıları bilemem. Bana sadece yeni bir dalgalanma yaratıp yaratmayacağımızı söyle" dedim. Yarışma 11'inci sezonuna girdi. Beklediğimden de büyük bir başarı yakaladık.

YÜZ KIZARTICI TEKLİF
Babies "R" Us için çocuk giyim koleksiyonları hazırlıyorum, New Balance için de özel ayakkabı tasarımları yapıyorum. Coty ile işbirliğimiz yıllardır sürüyor. Kısa süre önce beşinci parfümüm Surprise piyasaya çıktı.
Bana çalışma aşkını, kuaförlük yapan annem Erna aşıladı. Erkeklere bel bağlamamam gerektiğini ondan öğrendim. Çalışırken sabah altıda kalkıp, akşam dokuz gibi yatmayı da yine ondan öğrendim.
18 yaşında çalışmaya başladım. Kadın, önce kendi ayakları üzerinde duracak. Kariyerimin başında İtalya'da yaşarken, yüz kızartıcı tecrübeler yaşadım. Müşterilerle casting için görüşmek üzere organize edildiğini sandığım akşam yemeklerine gittim. Ancak her seferinde, aklıma gelen ilk bahaneyle bu tarz ortamlardan uzaklaşmayı başardım.

BOŞANMA YIPRATICIYDI

Eski eşim Seal ile 2005'te evlendik. Seal ile üç çocuğumuz oldu: Henry (7) ve Johan (6) ve kızımız Lou (3)... Seal ayrıca kızım Leni'yi evlat edindi ve ona babalık yaptı. Evliliğimiz süresince çok mutluyduk ama ne yazık ki bazı şeyler zamanla bitiyor.
Boşanma süreci çok yıpratıcıydı. Ailemin dağılmasını ister miydim? Kesinlikle hayır. Ancak bu süreci yara almadan atlattık. Şu anda herhangi bir problem yok.
Tabii ki bazen ben de herkes gibi durup hoşuma giden birkaç anıyı seçiyor ve düşünüyorum. Bu hayatımın en güzel dönemi mi bilmiyorum ama mutluyum şu anda. (Marie Claire dergisi)

KARAKTERİ GÜÇLÜ ERKEK İSTERİM
Hayatıma giren erkekler hep kıskançlıkla mücadele etti. Bana hep "Seksisin, herkes seni istiyordur" diyorlardı. Oysa seksapel ya da güzellik anlayışı son derece göreceli bir kavram ve insanların dönüp bakması, buna ters tepki göstermemi gerektirmez. Ben şen şakrak bir insanım ve sohbet etmeyi de çok severim.
Yeniden evlenmeyi düşünmüyorum. Şayet ileride 15-20 yılımı birlikte geçirdiğim biri olursa, yaşlılığımda düşünebilirim evliliği. Yine de kim bilebilir, belki de fikrimi değiştirecek biri çıkar karşıma.

NEZAKET ÇOK ÖNEMLİ

Gelecek yıl 40 yaşıma basacağım. Kadınların genç erkekleri neden çekici bulduklarını anlayabiliyorum ama ben gerçekçiyim. Yanımda 25 yaşında biriyle uyanmak beni zorlayabilir.
İlişkilerde dominant taraf olmayı sevmiyorum. Yanımda karakter açısından güçlü bir erkek olmasından yanayım. Gerçek olanı arıyorum. Taklit hiç sevmediğim bir kelime. Fedakarlık da yaparım ama kendim olmama izin verdiği sürece. İlişkilerde nezaket çok önemli.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Asla erkeklere bel bağlamadım!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz