Haftanın magazin bombaları

Giriş Tarihi: 18.5.2013 00:39 Güncelleme Tarihi: 18.5.2013 04:02

Magazin dünyasının usta kalemi Sinan Özedincik, geçtiğimiz haftaya damga vuran olayları Sabah.com.tr’ye değerlendirdi. İşte ünlüler dünyasından son dedikodular, perde arkasında yatan olaylar...

FULYA UGAN \ Sabah.com.tr

KENDİNİ GERİ ÇEKMEZSE EVLENECEK ADAM BULAMAYACAK

Oyuncu Emre Kınay ile Gamze Karaman'ın bir aydır birlikte olduğu ortaya çıktı. Karaman'ın Kınay'ın kızı Duru ile de iyi anlaştığı öğrenildi. Kınay, Ocak ayının sonunda 3 yıldır birlikte olduğu Şahika Koldemir'le evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanmıştı. Adını Beyazıt Öztürk aşkıyla duyuran Gamze Karaman ise; Öner Akgün, Önder Bekensir, Evren Teker, Umut Evirgen ve Berkan Emiroğlu gibi birçok isimle birlikte olmuştu.


Kınay'ın istikrarlı ilişkilerine göre Karaman'ın hızlı sevgili değiştirmesi şimdiden olumsuz sinyaller mi veriyor? Çok uzun soluklu olmayacak gibi mi bu ilişki?

Aynen öyle. Bu ilişkinin kesinlikle uzun süreli olacağını düşünmüyorum. Emre Kınay ile Gamze Karaman'ı bir arada düşünemiyorum. Karaman'ın bundan önce birlikte olduğu erkeklere bakarsak, Kınay onların hiçbirine uymuyor. O yüzden de bu ilişki çok uzun sürmeyecektir. Karaman anladığım kadarıyla aşkı yakalamaya çalışıyor ama doğru adamı bulamıyor. Bu yüzden de birçok kişiyle adı anılıyor. Bence kendine kötülük ediyor. Artık kendini geri çekmeli yoksa bundan sonra evlenebilecek erkek bulmakta zorlanacak. Umut Evirgen'le ilişkisi de bir iki gece sürmüştü. Çünkü haber olur olmaz terk edildi. Hiç haber olmak istemeyip daha tanışır tanışmaz görüntülenmeleri, Evirgen'i delirtti. Karaman insanlara tanıma fırsatı vermiyor, her şeyin hemen duyulmasını sağlıyor. Kendi yapıyor demiyorum ama bir şekilde onunla birlikte olan adamlar haber oluyor. Ya etrafındakilere çok güveniyor, bunu onlar duyuruyor ya da gittiği mekânlarda hemen tanınıp fotoğraflanıyor. Kınay-Karaman ikilisinin aşkının ne kadar süreceğini zamanla göreceğiz.

ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın magazin bombaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz