Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Avşar'ın 16 milyon liralık korkusu

Giriş Tarihi: 21.5.2013

66. Cannes Film Festivali'nde, kırmızı halıda 16 milyon liralık mücevherlerle yürüyen Hülya Avşar; davetlilerden birinin odasına hırsız girmesi üzerine, koruma ve çelik kasa istedi

Chopard'ın Türkiye yüzü olarak 66. Cannes Film Festivali'ne katılan ve kırmızı halıda yürüyen Hülya Avşar; taktığı 16 milyon liralık mücevherler için özel koruma talep etti.

ÇOK ETKİLENDİ
Hülya Avşar'ın bu isteğinin nedeni; festivale katılan bir davetlinin odasına hırsız girmesi ve 1 milyon değerindeki mücevherlerinin, ardından da China Film Group Başkan Yardımcısı Zhang Quiang'ın da otel odasındaki eşyalarının çalınması oldu. Art arda yaşanan bu iki hırsızlık olayından çok korkan Avşar kızı; o gece için ekstra koruma ve otelin lobisine çelik kasa istedi.

TÜRK FİLMİ OLMALIYDI
Kırmızı halıda yürüyen Hülya Avşar; ardından Türk standını ziyaret etti. Avşar burada "Bu yıl festivalde Türk filminin olmamasına üzüldüm; olmamız gerekirdi. Allah'tan Nuri Bilge ve Fatih Akın buralarda yüzümüzü güldürdü" dedi. Ünlü oyuncu, daha önce de Cannes'a geldiğini ama bu kadar içine girmediğini söyledi: "Kim olduğumu bilmedikleri halde Fransız basınının ilgi göstermesi ise hoşuma gitti!" (AA)

HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Avşar'ın 16 milyon liralık korkusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz