Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'e şok!

Giriş Tarihi: 22.5.2013 16:30 Güncelleme Tarihi: 22.5.2013 17:56

Kamuoyunda "" olarak bilinen ve ettiği iddia edilen şarkıcı 'ın yargılandığı ya sıfatıyla çağrılan ancak gelmeyen 'in bir sonraki celseye zorla getirilmesine karar verildi.

İstanbul 12. Sulh Ceza sinde görülen duruşmaya, sanık katılmazken müşteki hazır bulundu.

Hakim, 'in sıfatıyla bugünkü duruşmaya çağrıldığı ancak gelmediğini söyledi. Kimlik tespitinin yapılmasının ardından duruşmada ifade veren Turgut Karataş, sanıkla husumetli olduklarını ifade ederek, "Seda Sayan'la karşılıklı larımız oldu. Benimle neden uğraştığını bilmiyorum. Olay günü de stüdyoyu en az 10 silahlı adamıyla birlikte bastı. Üzerime saldırdılar. Ece Erken'in ağladığını gördüm. Ancak bu yönde bir işlem yapılmadı" diye konuştu.

"BENİ TOPLUM NEZDİNDE RENCİDE EDİYOR"

Seda Sayan'ın, kendisinin televizyon programlarına çıkmasını ve yeni albümler yapmasını engellediğini iddia eden Karataş, şunları söyledi:

"Benimle neden uğraşıyor bilmiyorum. Beni toplum nezdinde rencide ediyor. Maddi ve manevi olarak zarara uğratıyor. Her konuda mağdurum. Psikolojim bozuldu. İsmimin önünü kesiyor. Bütün ajanslarla bağımı kesti. Allah;ın adaletini istiyorum. Kendisinden şikayetçiyim."

Hakim, tanık sıfatıyla duruşmaya çağrılan ancak gelmeyen Ece Erken'in bir sonraki celseye zorla getirilmesine karar vererek duruşmayı erteledi.

ECE ERKEN FOTOĞRALFARI İÇİN TIKLAYIN!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ece Erken'e şok!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz