Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan iddialarına yalanlama

Giriş Tarihi: 29.5.2013 11:42 Güncelleme Tarihi: 29.5.2013 16:44

ile 'un davasında, Angun'un 500 bin lira isteyeceği söylendi. Angun ise 'Onun 5 kuruşunu istemiyorum' diyerek iddiayı yalanladı.

ile geçen Ağustos'ta dünya evine girdiği 'un davası olaylı bir şekilde sürüyor... Angun'un darp edildiği gerekçesiyle şikayetçi olduğu Kaynarca iddiaları yalanlamış ve asıl dayak yiyenin kendisi olduğunu söyleyerek şaşırtmıştı.

Önceki gün ise Melek Angun'un eşinden 500 bin liralık talebinde bulunacağına dair haberler çıktı. Ancak Angun'un çevresine göre Angun'un Oktay Kaynarca'dan maddi bir talebi olmayacak...

TEK İSTEĞİ SESSİZCE BOŞANMAK

Savcılığa sunduğu şikayet dilekçesine de "Maddi ve manevi tazminat talebim yok" maddesi eklettiği iddia edilen Melek Angun'un tek isteği eşinden olaysız bir şekilde boşanmak. Evliliği boyunca yaşadığı kavgalardan ve sonrasında basında çıkan haberlerden dolayı son derece üzgün olduğu öğrenilen Angun'un yakın çevresine "Oktay'ın değil yüklü parasını beş kuruşunu istemiyorum" dediği söyleniyor. Bu arada Oktay Kaynarca'nın da 10 aylık eşine karşı açtığı davada; maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmadığı biliniyor.

KENDİNİ MAĞDUR İLAN ETTİ

10 ay önce evlendiği eşi Melek Angun'un 'darp etme' suçundan hakkında şikayette bulunduğu Oktay Kaynarca, karşılığında takındığı tavırla kendini mağdur ilan etti. Bu uğurda asıl dayak yiyenin kendisi olduğunu bile söyleyen ünlü oyuncu; Angun'u kıskançlıkla, kendisini evine almamakla, ailesine karşı saygısızlık yapmakla da suçladı.

OKTAY KAYNARCA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melek Angun'dan tazminat iddialarına yalanlama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz