Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sürpriz yakınlaşma

Giriş Tarihi: 4.6.2013 11:03 Güncelleme Tarihi: 4.6.2013 11:41

, 'la ilişkisini bitirdikten sonra eski sevgilisi 'la samimiyeti ilerletti. 2010 yazında ayrılan iki sevgili arasında yoğun bir mesaj trafiği yaşanıyor. İddialar ikilinin yeniden bir araya gelmesinin an meselesi olduğu yönünde.

Ünü Türkiye'yi aşıp Arap ülkelerine kadar uzanan yakışıklı oyuncu , eski Türkiye ve dünya güzeli ile üçüncü kez aşk yaşamaya başlamış ama evlenecekleri düşünülürken ayrılmışlardı. Kıvanç, uzun süre aşk yaşadığı 'tan ayrıldıktan sonra tekrar Azra Akın'a dönmüştü.

Mutluluğu hep eskilerde arayan Kıvanç'ın yine eski defterleri karıştırdığını öğrendim! Duyduğuma göre Kıvanç, Azra Akın'dan ikinci kez ayrıldıktan sonra gözünü ve gönlünü eski sevgilisi İdil Fırat'a çevirmiş.

ŞİMDİLİK HAL HATIR SORUYORLARMIŞ!

Yakın çevresinden öğrendiğime göre Kıvanç, 2010 yazında ayrıldığı İdil Fırat ile mesajlaşmaya başlamış. Kıvanç, şimdilik Fırat'a hal hatır soran mesajlar atıyormuş. İdil Fırat'ın da aklı Kıvanç'ta kalmış olmalı ki, mesajları cevapsız bırakmıyormuş.

İki eski sevgilinin mesajlaşmasının bu kadar masum devam edeceğini sanmıyorum. Üç vakte kadar Kıvanç Tatlıtuğ ile İdil Fırat'ı el ele görürsem hiç şaşırmam.

Bakalım mutluluğu hep eskilerde arayan Kıvanç, bu kez muradına erebilecek mi!!!

KIVANÇ TATLITUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

İDİL FIRAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sürpriz yakınlaşma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz