Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tek celsede boşandılar

Giriş Tarihi: 9.6.2013 15:15 Güncelleme Tarihi: 9.6.2013 15:27

Oyuncu , 5 yıllık eşi 'la anlaşmalı olarak boşanırken, çiftin 3 yaşındaki kızlarının i anneye verildi.

Alemin Kralı adlı dizide eşini döven "Kubat" karakteriyle tanınan BKM Mutfak'ın oyuncularından ve 5 yıllık eşi , önceki gün tek celsede boşandı.

Avukatı aracılığıyla Bakırköy Aile Mahkemesi'ne başvuran Elvan Yıldız, eşinin kendisini sürekli aldatıp şiddet uyguladığını belirterek k istediğini talep etti. Mahkemeye verdiği dosyada, eşinin kendisini dövdüğü ve aldattığına dair resimleri de delil olarak sundu. Elvan Yıldız, kızlarının iyle birlikte 2 bin lira tedbir nafakası, müşterek olarak çektikleri konut kredisinin ödenmesi için bin lira istedi. Ayrıca 60 bin lira maddi, 150 bin lira manevi tazminat istedi.

'MUTLU SON ARTIK'

Mahkeme çocuğun velayetini anneye verdi. Metin Yıldız'la uzlaşan Elvan Yıldız, tazminat talebini geri çekti. Çiftin ortak çektikleri krediyle aldıkları evin Elvan Yıldız'ın üstünde kalması konusunda anlaşmaları üzerine mahkeme kredinin kalan borcunu Metin Yıldız'ın ödemesine karar verdi.

Mahkeme, çocuk için Metin Yıldız'ın bin 500 lira tedbir nafakası ödemesine karar verdi. 20 dakika süren duruşma sonrası boşanan çift, adliyeden birlikte ayrıldı. Elvan Yıldız duruşma sonrası ayrılığı facebook'tan duyurdu: "Bekârlığa hoş geldim ama erken bir kutlama. Mutlu son artık"

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tek celsede boşandılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz