Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kırmızı halıdan otomobille geçti

Giriş Tarihi: 11.6.2013

İşletmeci Vahit Yıldız'ın düğününde sahneye çıkan Sibel Can; kırmızı halıya yeni bir yorum getirdi! Gazetecilere görüntü vermek istemeyen Can; arabayla kırmızı halının üzerinden geçip salona öyle girdi

Günay Restaurant'ın işletmecisi Vahit Yıldız; Burçin Yıldız ile Ataköy'deki Nossa Costa'da yapılan düğünle dünya evine girdi. İşte görkemli geceden bazı notlar:

ÜNLÜLER AKIN ETTİ

500 kişinin katıldığı düğünde; Semra Özal, Orhan Gencebay-Sevim Emre, Adnan Şenses, Aslı Hünel, Ömür Gedik, Ferhat Göçer, Oktay Kaynarca ve Bülent Ersoy gibi ünlüler de boy gösterdi.
İçişleri Bakanı Muammer Güler, Devlet Bakanı Egemen Bağış, İbrahim Tatlıses, Aşkın Nur Yengi gibi isimlerden de kutlama çiçeği geldi.

KISMET ARADI

Düğüne Aslı Hünel ile giden Adnan Şenses; Hünel'e "İnşallah ona da bu düğünde kısmet çıkar. Tanıdık eş-dost varsa gelsin. 70 yaşında olsun ama parası olsun, yeter. Zaten adam üç yıl sonra ölecek" diyerek takıldı. Yedi kez evlendiğine pişman olduğunu da söyleyen Şenses "Bugün düğününü yaptığımız arkadaşım, inşallah tek hanımda kalır. Benim gibi yedi karılı olmaz. Ben dünyaya tekrar gelsem, yine şimdiki karımla evlenirdim" diye konuştu.

"DAMAT GİBİ MİYİM?"

Gecenin davetlilerinden Oktay Kaynarca, bir gazetecinin "Damat gibisiniz" sözlerine bozuldu. Melek Angun'dan geçtiğimiz günlerde boşanan Kaynarca; soruya "Damat gibi miyim?" diye soruyla karşılık verdi.

YEDİ ŞAHİTLİ NİKAH TÖRENİ
Mehmet Ali Erbil ve Fatih Mühürdar'ın sunduğu gecede çiftin nikah şahitliğini; Semra Özal, Orhan Gencebay, işadamları Yüksel Mermer, Tuncay Özilhan, Şadan Kalkavan ve Aziz Hortoğlu ile CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin yaptı.

EVLENMEYE NİYETİM YOK!
Düğüne katılan Ömür Gedik, "Ferhat Göçer ile sizi bu yıl evlenmiş görecek miyiz?" sorusuna şöyle yanıt verdi: "Ben pek olacağını düşünmüyorum. Çok farklı projelere yönelmiş durumdayım. Böyle bir isteğim ve arzum yok! En fazla; böyle düğünlere davetli olarak katılırım" diye cevap verdi. Gedik; Beşiktaş'ı anlatan bir filmde konuk oyuncu olarak yer aldığını da sözlerine ekledi.

"GÖRMEMİŞLİĞİN BU KADARI!"

Düğüne damga vuran olay; Sibel Can'ın gazetecilere görüntü vermemek için otomobiliyle kırmızı halıdan geçip mekana girmesi oldu. Kızı Melisa'ya aldığı Volkswagen marka otomobile Bülent Ersoy'u da alan Can'ın bu tavrı, herkesi şaşırttı. Konuklar "Buradan hiç araçla geçilir mi? Görmemişliğin bu kadarı olur" diyerek Can'ı eleştirdi. Nikahtan sonra sahneye çıkan Can, gazetecilerin yine görüntü almasını engelledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kırmızı halıdan otomobille geçti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz