Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Küçük Nazif'i 22 bin kişi izledi

Giriş Tarihi: 16.6.2013

'Karadayı' dizisinde küçük 'Nazif'i canlandıran Ataberk Mutlu'nun oynadığı 'Arkadaşım Max' filmini, ilk hafta sonunda beyaz perdede 22 bin 44 kişi izledi

Gişede çocuk filmleri arasında kıyasıya bir rekabet yaşanıyor. 'Karadayı' dizisinin küçük 'Nazif'i Ataberk Mutlu; 'Arkadaşım Max', 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinin 'Osman'ı Emir Berke Zincidi ise 'Hititya: Madalyonun Sırrı' filmiyle beyaz perdede boy gösteriyor.

946 KİŞİYLE GEÇTİ
Berke Emir Zincidi'nin rol aldığı ilk sinema filmi olan 'Hititya: Madalyonun Sırrı', ilk haftasında 23 bin 390 kişi tarafından izlendi. Mart'ta vizyona giren ve 120 hafta gösterimde kalan film, toplamda 73 bin izleyiciye ulaştı. Geçtiğimiz hafta vizyona giren ve 'Karadayı' dizisinin küçük 'Nazif'i Ataberk Mutlu'nun başrolünü oynadığı 'Arkadaşım Max' filmi ise ilk haftasında 22 bin 44 kişi tarafından izlendi. Bir köpekle bir çocuğun dostluğunu anlatan film, bu sezon gösterime giren çocuk filmleri arasında en iyi giriş yapan ikinci film oldu. İki filmin ilk hafta hasılatları karşılaştırıldığında; küçük 'Osman'ın, küçük 'Nazif'i 946 kişiyle geçtiği görülüyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Küçük Nazif'i 22 bin kişi izledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz