Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bir kızı çok beğensem de gidip konuşmam!

Giriş Tarihi: 23.6.2013

Yeşil sahaların en yetenekli ve en yakışıklı futbolcularından Burak Yılmaz; bir kızı çok beğense bile gidip konuşamayacağını söylüyor: Bunun özgüvenle alakası yok; böyle bir şey örf ve adetlerimize yakışmaz

Galatasaray'ın ve Milli Takım'ın en gözde futbolcularından, iki yılın üst üste gol kralı Burak Yılmaz; özel hayatı, takımdaki ilişkileri ve beğenileri hakkında ilk kez GÜNAYDIN'a konuştu....

Tatil için Türkiye'yi tercih ediyorsunuz bildiğim kadarıyla...
Herkes bana "Neden yurt dışına tatile çıkmıyorsun?' diyor. Yurt dışına gitmiyorum çünkü ben ülkemin hayranıyım. Benim ülkemin yazı ayrı güzel, kışı ayrı güzel. Burada arkadaşlarımla olmak çok keyif verici üstelik.

KIYMA YİYEMEM!

Tatilde kondisyonunuzu ve formunuzu korumak için ne yapıyorsunuz?
Sabahları 45 dakika koşuyorum, bol bol yüzüyorum ve tabii ki voleybol oynuyorum. Hem de her gün!

Yemekle aranız nasıl?
Yemek yemeyi çok severim ama yemeklerin içinde kıyma olmamalı, yiyemiyorum. Başka yemek ayırt etmem.

Sinemayla aranız nasıl?
Sinemayla aram çok iyi; Türk filmlerinin hepsini izliyorum ve çok beğeniyorum. Yapımcılar çok iyi, senaryolar çok başarılı. Son zamanlarda çıkan Türk filmleri beni çok mutlu ediyor, çok keyif alıyorum. Çok fazla yabancı film izleyemiyorum ama tabii ki sevdiğim aktörler var. Bunlardan biri de Nicolas Cage mesela...

Ne tür müzik dinlersiniz, hangi sanatçıları seversiniz?
Yıldız Tilbe dinlerim. Çok yakın arkadaşım, kardeşim gibi sevdiğim Erkan Özkaya'yı dinlerim. Sezen Aksu dinlerim. Yani kulağa hoş gelen her türlü müziği dinlerim.

Oyunculuk teklifi alıyor musunuz?
Oyunculuk değil de reklam teklifleri çok alıyorum. Ancak orada da 5-10 saniye oynarım, o kadar. (Gülüyor) Herkesin bir mesleği var; ben oyunculuk yapabileceğimi sanmıyorum.

Bekar bir futbolcusunuz; biraz da aşkı soralım... Sizce 'aşk tesadüfleri sever' mi?
Bu konular kader kısmet işidir; ne zaman ne olacağı belli olmaz. Hiç girmeyeceğiniz bir yola girersiniz ve her şey orada başlar. Ben aşkın bir kader işi olduğuna inanırım.

Birisini çok beğenirseniz yanına gidip konuşur musunuz peki?
Şu ana kadar hiç öyle bir şey başıma gelmedi. Bu tür şeyler özgüvenle alakalı değildir; bizim örf ve adetlerimize yakışacak şeyler de değildir aslında. Bu yüzden bir kızı çok beğensem de hiçbir zaman yanına gitmem. Örf ve adetlerimize yakışmaz çünkü.
ARKADAŞINA GÖNDER
Bir kızı çok beğensem de gidip konuşmam!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz