Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Canlı yayında elini öptü

Giriş Tarihi: 30.6.2013

Muazzez Ersoy, TRT Müzik'te yayınlanan 'Bir Yaz Gecesi' isimli programında Bülent Ersoy'u konuk etti. Ersoy; "Her yönünü takdir ediyorum" diyen Diva'nın elini öptü

Muazzez Ersoy, TRT Müzik'te 'Bir Yaz Gecesi' isimli programla her hafta hayranlarıyla buluşmaya başladı. Ankara Panora Park'tan canlı yayınlanan programın ilk konuğu olan Bülent Ersoy, geceye damgasını vurdu. Tepeden tırnağa beyaz bir kostüm giyen Diva, Ankaralılar'a müzik ziyafeti çekti.

İLGİNÇ DİYALOGLAR

Mekanda bulunan 6 bin kişinin izlediği programda Muazzez Ersoy'a övgüler yağdıran Bülent Ersoy, "Bu kızımız, bizim piyasanın en terbiyeli, en az konuşan şahsiyetidir. Kendisini her yönüyle takdir ediyorum" dedi. Diva'nın bu jestine, Muazzez Ersoy da Diva'nın elini öperek karşılık verdi. Söyledikleri şarkılar arasında bol bol sohbet de eden ikili arasında ilginç diyaloglar yaşandı... TRT'nin kendisine göre kuralları olduğunu belirten Bülent Ersoy, sözü kıyafetlere getirdi. Muazzez Ersoy'un da nispeten kapalı bir kıyafet giymesine vurgu yapan Diva, "Bak sen de kapalı giyip örtünmüşsün, özel kanallarda her şey fora ama burada olmuyor" dedi. Muazzez Ersoy ise şu karşılığı verdi: "Onun için değil, üşüyorum o yüzden kapalı giyindim."


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Canlı yayında elini öptü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz