Jennifer Brad'den büyük ders aldı!

Giriş Tarihi: 2.7.2013

Brad Pitt ile ihtişamlı bir düğünle evlenip beş yıl sonra boşanan Jennifer Aniston, bu kez temkinli. Justin Theroux ile evlenecek olan Aniston, 'stressiz' bir tören istiyor

Oyuncu Justin Theroux ile önümüzdeki aylarda nikah masasına oturmaya hazırlanan Jennifer Aniston, 2000 yılında Brad Pitt ile evlenirken yaptığı hataları tekrarlamayacak! Oyuncunun yakın çevresi, Aniston'ın Pitt ile düğününün aksine, bu kez daha 'küçük ve rahat' bir tören planladığını ifade etti. 44 yaşındaki oyuncunun 'çok değiştiğini' belirten arkadaşları, şunları söyledi:
"Jennifer, Brad ile düğününde kendisini büyük bir karmaşanın içinde buldu. Bu onun için çok stresli bir durumdu ve düğünden hiç keyif alamamıştı."

SADECE AİLE VE DOSTLAR
"Jennifer, Brad ile Malibu'da görkemli bir villada evlenmişti. Justin ile ise Meksika'da çok sevdiği Cabo San Lucas'ta evlenebilir. Jen, karakterine uygun olarak küçük ve özel bir düğün istiyor."
"İlk gelinliği, Lawrence Steele'den saten ve ipek karışımı bir modeldi. Şimdiyse çok 'hafif' bir gelinlik giyecek."
"Brad ile Jen'in düğününde Edward Norton ve Lisa Kudrow'un da aralarında bulunduğu 200 konuk vardı. Jennifer ile Justin ise düğünlerine yalnızca yakın arkadaşlarını ve ailelerini davet edecek."

ARKADAŞINA GÖNDER
Jennifer Brad'den büyük ders aldı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz