X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Sami ile Burcu'ya mutluluk dilerim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sami ile Burcu'ya mutluluk dilerim

  • Giriş Tarihi: 24.7.2013

Burcu Esmersoy ile evlilik hazırlığı yapan Sami Kiresepi'nin eski eşi Alexis Gulliver: Sami çok iyi bir insandır. Her ikisine de mutluluk dilerim

Alexis Gulliver'i herkes sosyetiklere verdiği yoga dersleriyle tanıyor. Ancak o aynı zamanda sunucu Burcu Esmersoy'un Eylül ayında evlenmeyi planladığı Sami Kiresepi'nin eski eşi... Gulliver; boşanma hikayesini Şamdan Plus dergisinden Zeynep Güler Ceylan'a anlattı:
Sami ile 10 sene önce tanıştık ve hemen evlendik. Evliliği bitirmek isteyen taraf Sami'ydi. Geçmişe dönüp baktığımda; evliliğimizin yürümesi için biraz daha fazla uğraş vermemiz gerekiyormuş ama olmadı.

BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

İki hafta önce resmi olarak boşandık. 10 yılınız bir insanla birlikte geçince, onun için kötü bir şey düşünmeniz imkansız. Sami gerçekten harika bir insandır; ne zaman başım sıkışsa onu arayabilirim. O benim hayatımdaki en önemli insanlardan biri ve öyle de kalmaya devam edecek.
Her zaman Sami için en iyisini dilerim. Her ikisine de mutluluk diliyorum.
Evliliğe ve aşka inanıyorum. Eğer karşıma doğru biri çıkarsa, yeniden evlenebilirim. Evleneceğim kişinin beni manevi anlamda desteklemesi şart!

İSTANBUL'A AŞK İÇİN GELDİM
Alexis Gulliver, Türkiye'ye geliş hikayesini şöyle anlatıyor: "Ben Amerikalıyım. İnsanlar, İstanbul'a ya aşk, ya iş için gelir. Ben aşk için geldim ama işim için kaldım. 2006 yılından beri İstanbul'da yaşıyorum."