Bebeklik halleri gülümsetiyor!

Giriş Tarihi: 19.8.2013

Son dönemde sosyal medyada popüler olan bir akıllı telefon uygulamasıyla yıldızlar, bebekliklerine geri döndü. Ortaya çok sevimli görüntüler çıktı

Ünlü bir su markasının akıllı telefon uygulaması 'Baby&Me', son dönemin en popüler aplikasyonlarından. Uygulamada; şu anki fotoğrafınızı telefona yüklüyorsunuz, sonra da bebeklik haliniz ekrana geliyor. Uygulama popülerleştikçe, sanat ve iş hayatından birçok ünlü isme ait 'bebeklik fotoğrafları', sosyal medyada dolaşmaya başladı.


FORUMLARDA PAYLAŞILIYOR
Hayranları bu uygulamayla; Ajda Pekkan, Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Bülent Ersoy, Mert Fırat, Burcu Esmersoy, Burak Özçivit, Meryem Uzerli, Nihat Doğan ve Fatih Ürek gibi birçok ünlü ismin bebeklik görüntülerini forumlarda paylaştı. Aralarında Ali Ağaoğlu'nun da bulunduğu birçok popüler işadamının da fotoğrafları, uygulamayla bebeklik haline çevrildi.


FOTOŞOPLU YILDIZ

Uygulamadan nasibini alan Yıldız Tilbe'nin bebeklik fotoğrafı, birçok sosyal paylaşım sitesinde fotoşoplu olarak yer aldı. Ortaya çıkan komik görüntü, birçok kişi tarafından paylaşıldı.

KIVANÇ TATLITUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BURCU ESMERSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


ARKADAŞINA GÖNDER
Bebeklik halleri gülümsetiyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz