'Fatih Terim, siz bir tanesiniz!'

Giriş Tarihi: 4.11.2013

Günay'da sahneye çıkan Ebru Gündeş, kendisini izlemeye giden Fatih Terim'e övgüler yağdırdı: İçinizde öyle biri var ki; bir numara! Fatih Terim, siz bir tanesiniz. Sizi çok seviyorum

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, önceki gece Günay Restaurant'da sahneye çıktı. Konserde Zuhair Murad ve Badgley Mischka tasarımı iki kostüm giyen Gündeş, 19 kişilik orkestrası eşliğinde sevilen şarkılarını seslendirdi.
Üç saat sahnede kalan Gündeş'i dinlemeye gidenler arasında; Fatih-Fulya Terim, Demet Akalın-Okan Kurt ve Selami Şahin gibi ünlü isimler de vardı.
Gündeş bir ara kendisini locadan izleyen Fatih Terim'e dönerek şunları söyledi: "Hepinizi seviyorum ama içinizde öyle biri var ki, bir numara. Fetih Terim, siz bir tanesiniz, sizi çok seviyorum." Bu sözlerin ardından mekanda 'İmparator Fatih Terim' tezahüratları yapıldı.
Daha sonra Gündeş, altı aylık hamile olan Demet Akalın'a kendisini izlediği için teşekkür etti. Daha sonra da Akalın'ın eşi Okan Kurt'a "Demet'e iyi bak, tüm isteklerini yap. Hamile kadın, bu dönemde hassas olur. Onu sakın incitme" dedi.

SAHNEDE EVLENME TEKLİFİ

Konserin sonunda sahneye çıkan Cengiz Arslan isimli bir konuk, sevgilisi Nilüfer Kaçmaz'ı sahneye çağırarak evlenme teklif etti. Gündeş, büyük şaşkınlık yaşayan Kaçmaz'a "Kabul ediyor musun?" diye sordu. Kaçmaz'ın "Evet"demesi üzerine alkışlar yükseldi. Gündeş, "Bana da böyle evlenme teklif edilse, ben de kabul ederdim.
Etmeyeceğim varsa bile, ederdim" diye espri yaptı.
ARKADAŞINA GÖNDER
'Fatih Terim, siz bir tanesiniz!'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz