X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Derin Mermerci hayvanlar için kesenin ağzını açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Derin Mermerci hayvanlar için kesenin ağzını açtı

  • Giriş Tarihi: 9.1.2014 11:33 Güncelleme Tarihi: 9.1.2014 11:53

Hayvanlar için kesenin ağzını açan Derin Mermerci, evinin olduğu Taksim'deki veterinerlere 'Hangi hayvana bir şey olursa tedavi edin, faturayı bana gönderin' dedi.

Sık sık lüks harcamalarıyla gündeme gelen Derin Mermerci, bu kez parasını hayvanlara harcadı. Daha önce de Bolluca Hayvan Barınağı için kesenin ağzını açan sosyetik güzel, bu kez evinin etrafındaki sokak hayvanları için seferber oldu.

'MASRAFLARI DÜŞÜNMEYİN'

Cem Aydın'la birlikte Taksim'de oturan Derin Mermerci, evinin etrafındaki veterinerlere giderek "Buradaki hayvanlar kaza geçirirse, onlara biri çarpıp kaçarsa hemen müdahele edin" dedi. Mermerci, hayvanların tedavi masrafları için çıkan faturanın da kendisine gönderilmesini istedi.

KAYIPLAR İÇİN DE SEFERBER OLDU

Bu davranışıyla büyük takdir toplayan sosyetik güzel, bundan 5 gün önce de bir köpeğin ameliyat masraflarını üstlendi. Silahla vurulan bir sokak köpeğinin yardımsever bir vatandaş tarafından veterine götürülmesiyle durumdan haberdar olan Derin Mermerci, ameliyatın başarılı geçip köpeğin sağlığına kavuşmasıyla rahat bir nefes aldı. Mermerci'nin yine evinin olduğu bölgedeki kayıp hayvanlar için de seferber olduğu söyleniyor.

Günaydın twitter