X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Haftanın magazin bombaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Haftanın magazin bombaları

  • Giriş Tarihi: 24.1.2014 17:52 Güncelleme Tarihi: 24.1.2014 23:04

Magazin dünyasının usta kalemi Sinan Özedincik, geçtiğimiz haftaya damga vuran olayları Sabah.com.tr'ye değerlendirdi.

İşte ünlüler dünyasından son dedikodular, perde arkasında yatan olaylar...

FULYA UGAN / Sabah.com.tr

HAYATININ PİYANGOSUNU VURDU
Oyuncu Ceyda Ateş, sevgilisi Buğra Toplusoy uğruna oyunculuk kariyerine ara veriyor. Ateş, Amerika'da inşaat şirketi kuran Toplusoy'la birlikte olmak için Miami'ye yerleşecek ve üniversitede oyunculuk eğitimi alacak. İki sevgilinin Amerika'ya yerleşme kararının bir nedeninin de, ilişkilerini dedikodulardan uzakta yaşamak istemeleri olduğu konuşuluyor.
Ceyda'nın aşkı için kariyerine ara verdiği söyleniyor ancak bu kararda, oyuncunun son dizisinin tutmaması ve yayından kaldırılmasının etkisi var mıdır?

Ceyda böyle bir karar verdiyse çok isabetli olmuş. Kendisi için hayırlı bir iş yapmış sayılır çünkü son zamanlarda gittikçe oyunculuktaki ivmesi düşüyordu ve yaptığı işler de tutmuyordu. Bence o Buğra Toplusoy'la beraber olarak zaten hayatının piyangosunu vurdu. Son zamanlarda işinden çok özel hayatıyla gündeme geliyordu. Bence onun kurtuluşu olur bu Amerika işi. Oraya yerleşirlerse kendini unutturur ve bambaşka bir hayatın içine girer. Burada kalsa oyunculuk kariyerinde eksiye doğru gidecekti. Bir süre orada kalması hayırlı olur. Döndüğü zaman teklif edilecek projeler de daha iyi olur diye düşünüyorum. Karşısına Buğra çıktığı için çok şanslı bence.