Sinem Kobal'dan yeni hayata kutlama

Giriş Tarihi: 11.2.2014 10:09 Güncelleme Tarihi: 11.2.2014 10:13

Sinem Kobal, Arda Turan'la yaşadığı hayata dair tüm izleri sildi. Yeni taşındığı Levent'teki evinde bir parti veren güzel oyuncu, kız arkadaşlarıyla birlikte 'bekar hayatı şerefine' kutlama yaptı!

Güzel oyuncu Sinem Kobal için "Arda Turan devri" tamamen kapandı! Sürekli düğünlerini erteleyen eski nişanlısıyla adının yan yana gelmesini bile istemeyen Kobal, Turan'la yaşadığı hayatı da tamamen değiştirdi.

Ara verdiği oyunculuğa hızlı bir dönüş yapmaya karar veren güzel oyuncu, evini de değiştirdi. Batı Ataşehir'de kendisine ait bir dairesi olan Sinem Kobal, Arda Turan'a dair birçok hatıra bulunan bu evinden taşındı. Levent'teki bir dairede yeni hayat kuran Kobal, bekarlığı şerefine de bir parti verdi.

SİNEM'İN KEYFİ YERİNDE

Önceki akşam en yakın kız arkadaşlarına evde bir parti veren Kobal, yemekleri de kendi elleriyle yaptı. Neşeli halleriyle dikkat çeken güzel oyuncu ve arkadaşları, kadehlerini de Sinem Kobal'ın Arda Turan'sız yaşayacağı mutlu bir hayat için kaldırdı!

OYUNCULUĞA DÖNÜYOR

Yıldız futbolcuyla aşk yaşadığı dönemde sık sık İspanya'ya gidip geldiği için oyunculuğa ara veren Sinem Kobal, ayrılığın ardından kariyerine hız verme kararı aldı.

Kaynak: Takvim

Günaydın twitter

ARKADAŞINA GÖNDER
Sinem Kobal'dan yeni hayata kutlama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz