X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yeni sevgiliden eski eşe iltifat!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yeni sevgiliden eski eşe iltifat!

  • Giriş Tarihi: 20.6.2014 16:02

Sinan Akıman, sevgilisi İvana'nın eski eşi Yurdal Sert'e iltifat etti: Tek kelime söylüyorum Yurdal Bey çok modern. Bana göre adam gibi adam

Ivana Sert test edip ilişki yaşamaya başladığı sosyetik işadamı Sinan Akıman ile aşkına doludizgin devam ediyor. Eşinden boşandıktan sonra Hatem Yavuz'la birlikte olan İkoncan, daha sonra da kalbini Sinan Akıman'a kaptırdı. Aşıklar önceki gece bir davete el ele katıldı. Basının büyük ilgi gösterdiği çiftten Sinan Akıman, gecede yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Yurdal Sert'le eski arkadaş oldukları konuşulan işadamı tam bir medeniyet örneği gösterdi. Akıman, ilişkisiyle ilgili şunları söyledi:

İVANA'DAN İLAN-I AŞK

"Siz sormadan ben söyleyeyim İvana Hanım ile büyük bir aşk yaşıyoruz. Ben İvana'ın eski eşi Yurdal Sert ile iki kez karşılaştım. Gayet medeni bir insan selamlaşıp konuştuk. Tek kelime ile şunu söylemek istiyorum. Yurdal Sert bana göre adam gibi adam başka da bir şey söylememe gerek yok" dedi. Bu konuşmanın ardından İvana Sert ise gazetecilere "Sinan Akıman'a deliler gibi aşığım" diyerek kameralar önünde ilan-ı aşk etti.

NİSPET TURUNDA

Yurdal Sert, önceki akşam sarışın sevgilisi ile gece turundaydı. Sert, eski eşi İvana ile Sinan Akıman'ın geçtiğimiz hafta ilk kez el ele yakalandığı Reina'ya giderek adeta nispet yaptı.

HALİL ÇİLİNGİR / TAKVİM