X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yasemin Allen'e taciz şoku
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yasemin Allen'e taciz şoku

  • Giriş Tarihi: 6.9.2014 10:27 Güncelleme Tarihi: 6.9.2014 10:29

Yasemin Allen, Bebek Kahvesi’nde Arap bir turistin tacizine uğradı. Güzel oyuncu, gözlerini kendisinden dakikalarca ayırmayan 50’li yaşlardaki adama ‘Yeter! Bacaklarıma değil önüne bak’ diye bağırdı.

Önceki gün Bebek Kahvesi'nde tacizci turist krizi çıktı! Tacizin hedefindeki isim ise güzel oyuncu Yasemin Allen'di. Bir TV kanalına röportaj veren Allen, bu sırada kendisine gözlerini diken bir adamı fark etti.

Birkaç dakika daha röportajına devam eden Yasemin Allen, sonunda dayanamadı. Gözlerini bacaklarından ayırmayan adama doğru ilerleyen güzel oyuncu, tacizci adamı "Bacaklarıma değil, önüne bak" diye uyardı. Fırça attığı adamın Arap bir turist olduğunu ve Türkçe bilmediğini fark eden Yasemin Allen, daha sonra uyarısını İngilizce olarak yaptı.

"ÇOK SİNİRLENDİM'

Allen'in herkesin ortasında azarladığı turist, uyarı üzerine sandalyesini çevirdi. Arap turist, birkaç dakika sonra da Bebek Kahve'den ayrıldı. Güzel oyuncu ise tacizle ilgili "Röportaj yaparken adam devamlı bacaklarıma bakarak beni gözüyle taciz etti. 2 kez uyardım ama o tacizi sürdürünce sinirlendim" dedi.

Kaynak: Takvim

Günaydın twitter