Bu senenin rüya gibi gelinlikleri

Giriş Tarihi: 12.9.2014

Gelinlik seçmek evlilik hazırlıklarının en zor yanıdır. Sezon trendlerine göre şekillenen gelinlik modasını takip etmek içinse en doğru yöntem, cemiyet hayatının ve Hollywood'un ünlü isimlerinin tercihlerine bakmak

BEREN SAAT
Beren Saat'in Kenan Doğulu ile Los Angeles Malibu sahilinde düzenlenen düğünü günlerce hepimizin dilindeydi. Saat, Mira Zwillinger tasarımı gelinliği ile çok hoş görünüyordu. Ancak Philip Treacy tasarımı şapkası, iri taşlarla süslü gerdanlığı ve platform topuklu ayakkabıları ne yazık ki o sade gelinliğin genel havasını bozmaya yetti. Saat'in sahildeki gelinlikli hali, Megan Fox'un çıplak ayaklı Armani gelinliğiyle plajda koşan görüntüsünü hatırlatıyor.

NEHİR ERDOĞAN
Yedi yıldır birlikte olduğu görüntü yönetmeni sevgilisi Ahmet Sesigürgil ile evlenen Nehir Erdoğan'ın vintage gelinliği çok konuşuldu. Dantel şemsiyesi, papatyalardan yapılmış gelin buketi, dalgalı saçları ve saç bandıyla Erdoğan; 1920'lerden günümüze ışınlanmış gibi görünüyordu.

BUSE TERİM
Volkan Bahçekapılı ile yaklaşık 800 kişinin katıldığı bir düğünle dünya evine giren Buse Terim'in giydiği gelinlik günlerce konuşuldu. Vakko gelinliği çok beğenilen Terim, saçlarını da topuz yaptırmayı tercih etti.

PELİN KARAHAN
Düğününde hamileliğini açıklayan oyuncu Pelin Karahan'ın Oscar de la Renta marka gelinliği herkesten tam not aldı. Hafifçe belli olmaya başlayan karnını şık bir şekilde saklamayı başaran Karahan'ın yerinde ve sade makyajı da ortaya hoş bir görüntü çıkmasını sağladı.

NESLİŞAH ALKOÇLAR
Oyuncu Engin Altan Düzyatan ile hayatını birleştiren Neslişah Alkoçlar'ın Lübnanlı tasarımcı Elie Saab tasarımı gelinliği, 5 metrelik duvağı ile her genç kızın hayallerini süsleyecek türdendi.
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu senenin rüya gibi gelinlikleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz