X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Deniz Seki koğuşun meleği oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

koğuşun meleği oldu

  • Giriş Tarihi: 20.11.2014 09:28 Güncelleme Tarihi: 20.11.2014 16:01
Deniz Seki koğuşun meleği oldu
Deniz Seki koğuşun meleği oldu

İkinci kez cezaevine giren 'yi ziyaret eden menajeri Özgür Aras, "Deniz, koğuşundaki dostlarına moral veriyor. Tutuklu aileleri de Deniz'in onlara sağladığı motivasyondan dolayı çok mutlu" dedi.

6 aylık kaçışın ardından geçtiğimiz cumartesi günü yakalanarak cezaevine giren 'nin koğuşta diğer mahkumlara moral verdiği öğrenildi.

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan hapis cezasına çarptırılan Deniz Seki, 16 Kasım'da tutuklanarak Bakırköy Kadın Tutuklu Cezaevi'ne konulmuştu. Seki'yi önceki gün Özgür Aras da ziyaret etti. Görüşme sonrası izlenimlerini paylaşan Aras, dün de samimi açıklamalar yaptı. "Deniz, 17 yıldır hayatımda olan biri. Albüm hazırlıkları bitmişti. Sağ olsun görmek istediği isimler arasına ailesi ve nişanlısının yanı sıra beni de yazdırmış" diyen Özgür Aras, ekledi:

'ESKİYLE ANILMAK İSTEMİYOR'

"Deniz, haksızlığa uğradığını düşünüyor; Magazin basınından birçok isme kırgın. Geçmişte birlikte olduğu isimlerle anılmaktan rahatsız. Kendisine ve şu anki ilişkisine saygı gösterilmesini istiyor. "Ben suçsuzum" diyor ve kendinden başka kimseye zarar vermediğini söylüyor. 13 kişilik bir koğuşta kalıyor. Mahkumlar ailelerinin karşısına bakımsız çıkıyorlarmış; Deniz Seki de mahkumlara moral vermek için onlara güzel görünmelerini söylemiş. Mahkumlar ve aileleri, Deniz Seki'nin diğer mahkumlara motivasyon sağladığını ve çok mutlu olduklarını söylediler."

Kaynak: Takvim

FARUK SALMAN: DENİZ SEKİ'Yİ BİZ İHBAR ETMEDİK

BAYHAN, DENİZ SEKİ İÇİN KONUŞTU!

Günaydın twitter