Kim Kardashian reddedildi

Giriş Tarihi: 20.11.2014 12:48
Kim Kardashian reddedildi

Kim Kardashian'ın Tayland'ı ziyaret ettiği sırada tanıdığı ve evlat edinmek istediği 13 yaşındaki kız çocuğu herkesi şaşırttı. Ülkesini terk etmeye hazır olmadığını belirten çocuk, Kardashian'ın teklifini reddetti.

Tayland'da ziyaret ettiği bir yetimhanede tanıştığı kız çocuğunu evlat edinmek isteyen ABD'li yıldız Kim Kardashian, beklemediği bir yanıtla karşılaştı.

Kardashian'ın evlat edinmek istediği 13 yaşındaki Taylandlı kız çocuğu Pink, ABD'li yıldızın teklifini reddetti ve ülkesinde kalmak istediğini belirtti.

Kardashian'ın ülkenin Phang Nga bölgesinde bulunan bir yetimhaneyi ziyaret ettiği sırada tanıdığı Pink, ülkesini terk etmesi durumunda çok fazla şeyi arkasında bırakmak zorunda kalacağını ve bu yüzden teklifi kabul etmediğini açıkladı.

2004 yılında yaşanan tsunaminin ardından yaklaşık 4 bin kişinin hayatını kaybettiği Phang Nga bölgesinde yaşayan Taylandlı kız, babasının evi terk etmesi ve annesinin kızının bakımı karşılayacak durumda olmaması yüzünden bir süredir yetimhanede yaşıyor.

Kaynak: NTVMSNBC

Günaydın twitter

ARKADAŞINA GÖNDER
Kim Kardashian reddedildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz