X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kim Kardashian ile Kanye West boşanıyor iddiası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

ile boşanıyor iddiası

  • Giriş Tarihi: 8.12.2014 17:33 Güncelleme Tarihi: 8.12.2014 17:38
Kim Kardashian ile Kanye West boşanıyor iddiası
Kim Kardashian ile Kanye West boşanıyor iddiası

Ünlü reality şov yıldızı ile, müzisyen ve yapımcı 'in boşanacağı iddia edildi.

International Business Times (IBT) 'ın geçtiğimiz haftalarda ünlü boşanma avukatı Laura Wasser'le gizlice görüştüğünü, ile evliliğini bitirmek için kağıt işlerini bitirmek üzere olduğunu yazdı.

BOŞANMA HAZIRLIĞI YAPIYOR

İddialara göre Kanye West ve Kim Kardashian, geçtiğimiz hafta Şükran Günü için Kardashian ailesiyle yemek yemeyi planlıyordu. Ancak Kanye West bayramı ailecek kutlamak yerine, o günü Paris'te arkadaşlarıyla geçirmeye karar verdi. Çifte yakın bir kaynak Radar Online'a açıklama yaparak "Kanye'nin onu ve North'u bırakıp gitmesi, Kim'i çileden çıkardı. Kardeşi Khloe'nin evine yalnız başına gittiği için büyük utanç duydu" dedi. Bu olayın "bardağı taşıran son damla" olduğunu ifade eden kaynak, Kim Kardashian'ın boşanma hazırlığı yaptığını söyledi.

Kanye West'in akrabası olan Hal Carmichael, çiftin şimdi 1 buçuk yaşındaki kızları için mücadele etmeye başlayacağını söylüyor. Carmichael'a göre 34 yaşındaki Kim Kardashian kızının Amerika'da, kendisiyle beraber büyümesini istiyor. Kanye West ise, kızının Amerika'da "güvende olmadığını" düşünüyor ve Paris'te daha güvende olacağını savunuyor.

Günaydın twitter