X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER İvana Sert'e sert darbe
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

'e sert darbe

  • Giriş Tarihi: 14.12.2014 10:17 Güncelleme Tarihi: 14.12.2014 10:17
İvana Sert'e sert darbe
İvana Sert'e sert darbe

, kendisinden 7 milyon lira tazminat ve yoksulluk nafakası isteyen eski eşi için ağır konuştu: "Açgözlülük yapıyor. Nişanlısı mı yönlendiriyor bilmiyorum ama ondan böyle şeyler beklemezdim"

İş adamı 'ten boşanan Ivana Sert, 400 bin liralık tazminatı az bulunca, Yargıtay 2. Hukuk Dairesi'nden karar düzeltme talep etmişti. Tazminatın 7 milyon TL'ye yükseltilmesini ve ayrıca yoksulluk nafakası talep eden İkoncan, eski eşini kızdırdı. Q Life'a özel açıklamalar yapan Yurdal Sert, açtı ağzını yumdu gözünü. İvana'yı açgözlü olmakla suçlayan Sert, "Boşandığım zaman Metrocity'deki ve Belgrad'daki evleri ona verdim, çocuğumun masraflarını karşılıyorum, yapabildiğim kadarıyla onlara güzel bir yaşam sundum" dedi.

'HİÇBİR ŞEYİ YOKTU'

Evlendiklerinde İvana'nın hiçbir şeyinin olmadığını belirten Yurdal Sert, şunları söyledi: "Türk vatandaşı bile değildi. Her şeyimi verdim. İnsan medyatik olunca mı böyle oluyor? Benimle yaşarken de abarttı, bir sürü şey yaptı. Biriyle beraber oldu, sonra onu bıraktı gitti başka biriyle nişanlandı. 10 yıllık evliliğim boyunca da bir sürü kötü şey yaşadım. İvana'nın biraz da saygılı olmasını isterdim. Avukatlar mı yönlendiriyor yoksa nişanlısı mı bilmiyorum ama ondan bu kadarını da beklemezdim."