X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Işıl Yücesoy "Kara Para Aşk" setini anlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

"Kara Para Aşk" setini anlattı

  • Giriş Tarihi: 27.12.2014 17:12
Işıl Yücesoy "Kara Para Aşk" setini anlattı
Işıl Yücesoy Kara Para Aşk setini anlattı

atv'nin ilgiyle izlenen dizisi "Kara Para Aşk"a dahil olan usta sanatçı , samimi açıklamalarda bulundu.

Sanatçı; , ve gibi genç oyuncularla aynı seti paylaşmaktan son derece mutlu olduğunu söyledi.

Yücesoy, "Ben yaşını almış deneyimli bir sanatçı olarak, genç oyuncularla tanışmaktan, onlarla karşılıklı sahnelerde oynamaktan son derece mutlu oluyorum. Onların enerjileri de bana geçiyor. Benim onlara öğreteceğim çok şey olabilir ama benim de onlardan öğreneceğim çok şey oluyor; dünya görüşleri, sanata bakış açıları, hayata bakış açıları ilgimi çekiyor. Kaldı ki ben çocuğumu da öyle yetiştirdim. Allah'tan öğretmendim o sırada, hiçbir zaman onları yok kabul etmedim, her zaman duyarlı davrandım istek ve talepleri karşısında. İnsan eğer niyetlenirse ne kadar çok şey öğreneceğini görebilir. Gençlerin birçoğu yetenekli çocuklar ve benim şimdiye kadar çalıştığım gençler disiplinli, elbet aralarında fire verenler olacaktır, herkesin aynı olması mümkün değil. Bu sette çalıştığım gençlerin, bir gün beş dakika geciktiklerini görmedim. Ezbersiz gelmiyorlar. Ben de onlara şapka çıkartıyorum. Her zaman istediklerinde benim deneyimlerinden yararlanabilirler. Biz geldik gidiyoruz, artık onlara emanet sektör. Bu iş bir bayrak yarışıdır. Bizden sonra onlar bu işe soluk verecekler, yaşatacaklar. Onlara da özenip başka gençler çıkacaklar yola. Bu defa da onlar benim yaptıklarımı diğerlerine yapacaktır. Bu böyledir, hiç değişmez" dedi.

Yücesoy, "Sosyal medyadan bizim fotoğraflarımızı gördükçe takip ediyorlar, kimi Irak'tan kimisi Cezayir'den yazıyor. Ben mutlu oluyorum bu mesajlardan" dedi.

Emre Kızılırmak'ın 'Best Model'likten gelip başarılı olduğunun hatırlatılması üzerine Yücesoy, "Çalıştığım çocukları araştırmak biraz adetimdir. Allah'tan Google diye bir şey var. Hepsine baktım. İtiraf edeyim ki gençleri çok fazla tanımıyorum. Çok güzel, çok hoş çocuklar. Efendi ve çok saygılılar. Bu durum beni mutlu ediyor. Tuba Büyüküstün ile ilk 'Çemberimde Gül Oya'da 10 yıl evvel karşı karşıya oynadığımda, çok tatlı, naif, cici bir kızdı. Zarife'yi oynadı. Zarife'den sonra da Tuba Büyüküstün oldu zaten. Şimdi iki çocuklu genç bir anne. İnsan, onur duyuyor. O sevgimiz, o saygımız hep devam ediyor. Sanki bu kadar 10 yıldır görüşmemişiz gibi değil de; 10 yıl evvel bıraktığımız setmiş gibi devam ediyor" diye konuştu.

Günaydın twitter

kalan karakter 1000

poyraz poyraz

Allah böyle birini düşmanımın başına versin versinki bende yavaş yavaş tükenişini seyredim.Niye rolleri hep kötülüklerle dolu bu kadının öyle bir rolü varda benmi bilmiyorum.Elif ile Ömer bu dizide ayrıldığında bizim içinde bu dizi bitmiş olacak kaç kişimi 24 takım arkadaşım etraftan tanıdıklarım nerden basan 200 den fazla birde şu Levent varya Akbaba gibi Elifi bekleyen benden söylemesi bizim çocukların eline geçse derisinden krampon yaparlar.Senaristler dizinin içine ettiler namuslu şerefli Ömer dadılığa kadar düştü yarın Elif den ayrılıncada çöplükten kağıt toplayanlardan biri olur çıkar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 13.03.2015 00:59

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.