X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yolanthe Mehmet Ali Erbil'i dövdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yolanthe Mehmet Ali Erbil'i dövdü

  • Giriş Tarihi: 8.1.2015 15:57 Güncelleme Tarihi: 8.1.2015 16:49
Yolanthe Mehmet Ali Erbil'i dövdü
Yolanthe Mehmet Ali Erbil'i dövdü

Mehmet Ali Erbil ile Yolanthe Cabau’nun rol gereği dövüştüğü sahnelerde tekme ve yumruklar havada uçuştu.

Dövüş sahneleri için bir araya gelen Erbil ve Cabau'nun bütün hünerlerini ortaya koyduğu sahnelerde Yolanthe Cabau, rol gereği Mehmet Ali Erbil'i tuş etti.

ERBİL'İ TUŞ ETTİ

Vizyon tarihi açıklandığından beri sinemaseverler tarafından merakla beklenen "Polis Akademisi Alaturka"nın dövüş sahneleri olay yaratacak. Mehmet Ali Erbil ile Yolanthe Cabau'nun rol gereği dövüştüğü sahnelerde tekme ve yumruklar havada uçuştu. İkilinin bu sahnelerde gösterdiği performans set ekibini hayrete düşürürken, Cabau rol gereği Erbil'i tuş eden taraf oldu.

Mehmet Ali Erbil ile Yolanthe Cabau Tekme Tokat!

Aydın Film'in yapımcılığını, Ali Yorgancıoğlu'nun yönetmenliğini üstlendiği, senaryosunu Kemal Kenan Ergen'in kaleme aldığı "Polis Akademisi Alaturka"; eğlenceli, sürprizlerle dolu sahneleri ve yüksek temposuyla, 30 Ocak itibari ile sinemaseverler tarafından izlenebilir.

"POLİS AKADEMİSİ ALATURKA"

Film, yeni çıkan "Pozitif Ayrımcılık" kararnamesi gereği, Polis Akademisi'ne giriş koşullarının son derece esnetildiği, polis olmak isteyen herkesin neredeyse koşulsuz şartsız kabul edildiği akademide geçiyor. Tabiri caizse ipini koparan herkesin soluğu, polis olmak için akademide almasıyla başlayan filmde; aşırı disiplin merakıyla tanınan Müdür Muavini Beton Haşmet (Mehmet Ali Erbil)'in başına gelen bir dizi komik olay seyirciyi bol gülmeli bir serüvene sürüklüyor.