X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Megastar Tarkan sessizliğini bozdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Megastar sessizliğini bozdu

  • Giriş Tarihi: 2.4.2015 12:16 Güncelleme Tarihi: 2.4.2015 14:57
Megastar Tarkan sessizliğini bozdu
Megastar Tarkan sessizliğini bozdu

Küba tatili sonrası ilk kez objektiflere yansıyan uzun süren sessizliğini bozdu. Ülkeyi terk edeceği iddialarına yanıt verdi.

Türkiye 'yi terk edeceği konusunda çıkan haberlerin kendisini üzdüğünü ifade eden , ''Bu tarz haberleri gazetelerden okuduğumda çok üzülüyorum. Ülkemi çok seviyorum. Nasıl buralardan vazgeçebilirim ki? Sık sık yurt dışına çıkmak bana iyi geliyor yoksa kafayı yerim" diye konuştu.

"TARKAN'LA AŞK YOK" - TIKLAYIN

SOKAKTA YÜRÜMEK İSTİYORUM


Kendisi için sokakta yürümenin bile zor olduğunu ifade eden ünlü şarkıcı, "Bundan dolayı dert yanmıyorum tabii ama popüler birisiniz sonuçta. Ben de sizin gibi sokakta yürümek istiyorum. Gerçekten sokakta gönül rahatlığınca yürümeyi çok özledim. O yüzden yurt dışına çıkıyorum sık sık. Nerede daha özgürsem, nerede daha özgür dolaşabiliyorsam oralara gitmeyi tercih ediyorum. Benim zaten bir ayağım yurt dışında temelli olarak Almanya 'ya veya başka yere yerleşeceğim söz konusu dahi değil" dedi.

TARKAN'IN DÜET KARDEŞLERİ - TIKLAYIN

Tarkan, Küba seyahatinin çok güzel geçtiğini ise ''Uzun bir süredir aklımda var olan bir seyahatti. Umarım sizde bir gün gitme fırsatı bulursunuz. Tam anlamıyla harika bir yerdi. İçine kapanık birisi değilim her ne kadar böyle yansıtılsa da. Gezmeyi çok seven birisiyim. Tam tersine yerinde durduğum söylenemez''' sözleriyle anlattı.

DÜNDEN BUGÜNE TARKAN - TIKLAYIN

Kendisi hakkında çıkan haberlerle ilgili olarak ise magazin basınına kırgın olduğunu söyleyen Tarkan, ''Sizleri çok seviyorum. Bazen beni üzen haberler yapıyorsunuz ama bu sizi sevmediğim anlamına gelmez.'' dedi.

Kaynak: Milliyet