X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Koray Avcı'nın hedefi iki albüm
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

'nın hedefi iki

  • Giriş Tarihi: 4.1.2016 13:58 Güncelleme Tarihi: 4.1.2016 14:13
Koray Avcı'nın hedefi iki albüm
Koray Avcı'nın hedefi iki albüm

Kocaeli'nin İlçesi'nde veren yaklaşık 2 bin kişiye unutamayacakları bir gece yaşattı. 2015 yılının kendisi için tempolu geçtiğini söyleyen Koray Avcı, bu yıl 2 yapmayı ve bir şiir kitabı yayınlamayı hedeflediğini belirtti.

Şarkıcı , dün akşam Spor Salonu'nda verdi. Yaklaşık 2 bin kişi Koray Avcı'nın şarkılarına eşlik edip, oyunlar oynadı. Avcı 'Aşk İle' isimli ünden şarkılar seslendirirken, konsere katılanlar müzik dolu bir gece geçirdi. Konser sırasında hayranları cep telefonları ile Koray Avcı'nın fotoğrafını çekti. Kendisi için 2015 yılının tempolu geçtiğini belirten Koray Avcı, şöyle dedi:

"Aslında 15 yıldır hayatımızda hep müzik vardı ama 2015 yılı biraz daha tempoluydu. Ağustos ayından Aralık ayının sonuna kadar durmaksızın ayda 20 konser yapınca hayatımız müzik olarak devam etti. Ben güzel, heyecanlı ve keyifli bir sene geçirdim. Bu yıl açık hava konserlerine başlamayı 'Bahar şenlikleri'nde sahneye çıkmayı istiyorum. Onun için bir çalışmamız var. Önümüzdeki Mayıs ayında bir albüm çıkaracağım. Bir şiir kitabı istiyorum. Bir de Eylül ayında sözleri ve besteleri bana ait bir albüm yapacağım. Yani biz şarkı söylüyoruz sadece. Şarkı söylemeyi becerdiğimizi inandırdı insanlar bize ve sevdiler bizi."