'dan üzen haber

Giriş Tarihi: 2.4.2016 17:05
Erkin Koray'dan üzen haber

Rock müziğin efsane isimlerinden , İzmirli hayranlarına unutulmayacak bir verdi. Ünlü sanatçı, artık emekli olmak istediğini söyleyerek, hayranlarını üzdü.

Event Hall sahnesine konuk olan rock müziğin usta ismi , hayranlarına coşku dolu saatler yaşattı. Alkışlarla sahneye çıkan usta rockçı, şarkılarına başlamadan önce sevenleriyle doyasıya sohbet etti. Sıcak yaklaşımı ve samimi hareketleriyle dikkat çeken , inin güzel geçeceğinin en başından sinyalini verdi. 'Anma Arkadaş' gibi dillere pelesenk olan şarkısıyla ine başlayan Erkin Koray, şarkısını hayranlarıyla birlikte seslendirdi. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Koray, seslendirdiği şarkılarla bazen hüzünlendirip bazen de eğlendirerek hayranlarına iki duyguyu bir arada tattırdı.

'SON 3 KONSER'

Şarkı aralarında sevenleriyle sohbet eden Erkin Koray, uzun yıllardan beri müzik sektörünün içerisinde bulunduğundan bahsederek artık emekli olmak istediğini dile getirdi. Önümüzdeki tarihlerde son 3 konserinin olduğunu söyleyen usta rockçı, artık sahne almayacağını hayranlarına belirtti.

ARKADAŞINA GÖNDER
Erkin Koray'dan üzen haber
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz