X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Nuri Alço gazozuyla festivalde!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

gazozuyla festivalde!

  • Giriş Tarihi: 10.7.2016 10:29 Güncelleme Tarihi: 10.7.2016 10:32
Nuri Alço gazozuyla festivalde!
Nuri Alço gazozuyla festivalde!

Bu yıl 13. düzenlenen Kemer Nar Kültür ve Sanat Festivali renkli isimleri ağırladı

Kemer İlçesi'nde bu yıl 13'üncüsü düzenlenen Nar Kültür ve Sanat Festivali, Türk sinemasının efsane sanatçılarının da katıldığı kortej yürüyüşü ve konseriyle başladı.Kemer Belediyesi tarafından düzenlenen Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali, kortej yürüyüşüyle başladı. Kemer Ralli Alanı'ndan başlayan yürüyüş Atatürk Bulvarı'na kadar devam etti. Korteje, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'ün yanı sıra, Türk sinemasının efsane isimlerinden Serdar Gökhan, , Banu Alkan, Serpil Çakmaklı ve Bahar Öztan da katıldı.

KORTEJE GAZOZLA KATILDI

Sinema sanatçıları cipler üzerinde kortej geçişi yapıp izleyenleri selamlarken, elindeki gazoz şişesiyle dikkati çekti. Turistik tesisler ile eğlence merkezleri tarafından hazırlanan dans gösterileri ve şovlar da renkli görüntüler oluşturdu. Korteji yerli ve yabancı tatilciler ilgiyle izledi.
Festivalin açılış gecesi, kortejin ardından ilçe stadında devam etti. Burada sahneye çıkan şarkıcı Hasan Yılmaz, yaklaşık 1 saatlik konserinde oyun havalarıyla izleyenleri coşturdu. Yılmaz'ın ardından sahneye 'diva' lakaplı Bülent Ersoy çıktı. 2 saatlik konserinde sevilen şarkılarını seslendiren Bülent Ersoy'a izleyenler de zaman zaman eşlik etti.