X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Merve Özbey iyilik yapmak isterken mahkemelik oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

iyilik yapmak isterken mahkemelik oldu

  • Giriş Tarihi: 18.8.2016 13:46
Merve Özbey iyilik yapmak isterken mahkemelik oldu
Merve Özbey iyilik yapmak isterken mahkemelik oldu

, 4 gün önce yol kenarında çicek satan bir kadına yardım amacıyla sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına gelen ağır hakaretler karşısında şaşkına döndü. Özbey, annesine küfür eden bir takipçisi hakkında suç duyurusunda bulundu.

Özbey paylaştığı fotografın altına: 'Bu kalbi tertemiz teyzemizin ismi Ayşe. Ayşe teyze Beyaz Dünya kavşağında akşam saatlerinde çiçek satıyor.Geçimini bununla sağlamaya çalışıyor.Kan kanseri olan eşine ve trafik kazası geçiren oğluna kendi imkanlarıyla bakıyor.Kimsenin arabasına yapışıp " çiçek alın" diye ısrar etmiyor. Saatlerce orada oturup ondan çiçek alacakları bekliyor.Yardım etmek isteyenler Ayşe Teyze'den çiçek alabilirler...'' notunu düşmüştü.

"GÜNLERDİR ÇOK ÜZGÜNÜM"

Bu fotoğrafı paylaştıktan sonra gelen ağır yorumlar karşısında ne yapacağını şaşıran Özbey "Günlerdir çok üzgünüm. Tamamen iyi dileklerle paylaşmış hep beraber bir el uzatsak dediğim bir fotoğrafın altına şuurumu donduran bir yorum yapmak,ucu anneme dokunacak ve kimsenin kolay kaldıramayacağı bir küfür etmek korkunç. Ben bir gram kötü niyet hissetmeyerek paylaştım fotoğrafı . Her türlü kötü eleştrinizi sayfıyla ve dikkatle karşıladığımdan şüpheniz olmasın. Her günüm kendimi daha iyi ne yapabilirim diye yetiştirmeye çalışmakla geçiyor. Ama bunun adı küfür değil. Bu yüzden avukatım aracılığıyla suç duyurusunda bulunmak zorunda kaldım.Umarım bir daha kimseyi üzmez..." dedi.