", en yakın arkadaşımın babası için bizi terk etti"

Giriş Tarihi: 19.8.2016 16:35
Annem, en yakın arkadaşımın babası için bizi terk etti

35 yaşındaki komedyen ve oyuncu Amy Schumer, 'The Girl With the Lower Back Tattoo' adını verdiği kitabını yayınladı. Schumer'in hayatındaki trajik gerçekler hayranlarını derinden sarstı.

Ünlü stand up sanatçısı ve oyuncu Amy Schumer'in hayatındaki trajik gerçekler, Schumer'in yeni kitabı 'The Girl With the Lower Back Tattoo' adlı biyografisinde ortaya çıktı. People dergisi, kitaptaki en dikkat çeken kesitleri yayınladı:

AMY'NİN ANNESİ, BABASINI EN YAKIN ARKADAŞININ BABASI İÇİN TERK ETMİŞ

Amy daha 13 yaşında bir genç kızken, annesi Sandra'yı bir gün evde koltukta ağlarken bulmuş. Annesi, 'Babanı terk ediyorum. Çünkü başka birine aşık oldum' diyerek Amy'nin hayatını ters yüz etm. Annesinin aşık olduğu adam, Amy'nin en yakın arkadaşının evli babası Lou'ymuş.

SEVGİLİSİNİ İNTERNETTE BULDU

Bir gün iş arkadaşım bana daha çok sinema sektöründe çalışan kişilerin kullandığı bir flört aplikasyonu önerdi. Ben ile bu şekilde tanıştık. O bir ya da fotoğraf sanatçısı değildi ama birbirimize çok uygun olduğumuzu düşündük. 'İlk tanışmamızda yağmur yağıyordu, kimse kendine özenmemişti ve bir anda her şey bana çok doğru geldi' yazıyor, Schumer.

ESKİ SEVGİLİSİNDEN ŞİDDET GÖRDÜ

Schumer, 20'lerindeyken şiddet gördüğü bir ilişkisi olduğunu itiraf ediyor. O zamanki erkek arkadaşının onu görüntüsünden ötürü sürekli eleştirdiğini ve şiddet uyguladığını yazan Schumer, bir gün kavga esnasında erkek arkadaşının ona bıçak çektiğini ve kaçmasaydı öldürülmüş olabileceğini de yazıyor. 'Benim de başıma geldi, hepimizin başına gelebilir. Yalnız olmadığınızı bilin ve sesinizi çıkarın' yazıyor bu konuda, ünlü oyuncu.

Kaynak: Hürriyet

ARKADAŞINA GÖNDER
"Annem, en yakın arkadaşımın babası için bizi terk etti"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz