X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Gece kulübü işi kalmadı ev partileri daha cazip
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

kulübü i kalmadı ev partileri daha cazip

  • Giriş Tarihi: 21.8.2016
Gece kulübü işi kalmadı ev partileri daha cazip
Gece kulübü işi kalmadı ev partileri daha cazip

Performans sergilediği ev partileriyle adından söz ettiren DJ Doğuş Çabakçor: Ev partileri, kulüplerindeki partilere göre daha marjinal ve eğlenceli oluyor. Ben de 30’uncu yaşgünüm için bir ev partisi hazırlıyorum

Genç yaşta büyük bir başarı yakalayan DJ Doğuş Çabakçor; ine titizlikle yaklaşması, farklı tarzı ve yakışıklılığıyla adından söz ettiriyor. Begüm Yücel ile evliliğinden ikinci kez baba olmaya hazırlanan ünlü DJ ile hakkında merak edilenleri konuştuk...
DJ'liğe profesyonel olarak 2008'in Kasım ayında başladım. 2012'de ünlü DJ David Guetta ve Nicky Romero ile Londra Olimpiyatları özel partisinde çaldım. Aynı yıl, dünya çapında gelecek vâdeden yedi DJ'den biri seçildim ve 16 ülkeye gittim.
DJ'lik göründüğü kadar kolay bir iş değil. Sabit bir müzik listesiyle sahneye çıkıp 25 şarkıyı peş peşe çalıp giderim ama ben böyle yapmıyorum. Karşımdakilerin hangi şarkılarla eğlenebileceğini öngörmem gerekiyor. Çizgin ve kaliten olmazsa markalaşamazsın.
DJ'lik yapan herkes, benim gibi Boğaz manzaralı bir evde oturamaz. Ama ben markalarla pek çok iş birliği de yapıyorum. Marka elçiliği ve proje geliştirme faaliyetlerinde de bulunuyorum. Bunların yanı sıra ticari işlerim ve yatırımlarım da var.
Bana 'sosyete DJ'i' demeleri çok normal çünkü belli yerlerde çalıyorum. Çevrem o insanlardan oluşuyor.
Türkiye'de kulübü işi kalmadı; bar ve bardan sonra kulübe dönen bir konsept var. Ev partilerinde ise daha rahat oluyorsun. Bu partiler, kulüplerde yapılan partilere göre daha marjinal ve eğlenceli oluyor. Mart ayında 30 yaşıma giriyorum ve özel bir ev partisi vermek için hazırlıklara başladım.
25 yaşında evlendim, 27'de ilk kez baba oldum. Eylül ayında ikinci bebeğimiz doğacak. ' için erken' dediler ama kime göre, neye göre? Evliliğim, hedeflerime gitmeme engel olmadı. 30 yaş hedeflerim vardı ama ben 28'imde hedeflerime ulaştım. Evlenmeden önce de deliler gibi içip dağıtan bir adam değildim.
Gece hayatında bana asılan kadınlar da oluyor. Önemli olan; benim davranışım. Diyaloğu tatlı dille başka bir noktaya taşıyabilirsiniz.
Sosyal medyadan mesajlar geliyor, 'Neden evlendin?' diyorlar. 'Sen de dene, evlilik zevkli bir şey' diyorum. Evlilik korkulacak bir şey değil, kimle yaşadığına bağlı. Beğenilmek, insanın hoşuna gider ama saplantılı derecede asılan kimse olmadı.