X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Işın Karaca'ya yarış tesellisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

'ya yarış tesellisi

  • Giriş Tarihi: 26.8.2016 11:35
Işın Karaca'ya yarış tesellisi
Işın Karaca'ya yarış tesellisi

5 yarış atı olan , geçen yıl atlardan birinin ölümüyle yıkıldı. Ünlü popçu, ölen ‘Efes Ateşi’nin kızı Zippy’nin önceki gün kazandığı yarışla teselli buldu. Karaca, yetiştirdiği tayları yarışlara soktuğu için kendisini eleştirenlere ise ‘Onlara benden iyi bakılıyor’ cevabını verdi.

'EFES ATEŞİ'NİN YADİGARI ZİPPY YARIŞI KAZANDI

Son dönemde verdiği kilolar kadar at yarışlarına olan tutkusuyla da sık sık gündeme gelen , önceki gün sevindirici bir haber aldı. Sanatçının geçtiğimiz yıl ölen atı 'Efes Ateşi'nin kızı Zippy, Veliefendi Hipodromu'ndaki Yusuf Dikman Koşusu'nu kazandı. Çok sevdiği atı Efes Ateşi'nden yadigar kalan İngiliz tayının başarısıyla havalara uçan Işın Karaca, yetiştirilmesiyle birebir ilgilendiği Zippy için şöyle dedi:

"HÜZNÜMÜZ BİR NEBZE AZALDI"

"Geçen sene güzel kızım Efes Ateşi'nin ayağının kırıldığını söylediler. Gebeydi üstelik... Ne yaptıysak kurtaramadık kızımı. At yetiştiriciliğinin en zalim tarafı bu. Sevindirici bir haberle hüznümüz bir nebze azaldı. Efes Ateşi'nin kızı Zippy muhteşem bir şekilde kupalı yarışta koşup yarışı birincilikle taçlandırdı ve soyuna kazandırdı... Rahat uyu Efes'im... Çocukların bir harika."

Kaynak: Takvim