X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Şebnem Bozoklu ile Emre İzer boşanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

ile boşanıyor

  • Giriş Tarihi: 1.9.2016 13:58
Şebnem Bozoklu ile Emre İzer boşanıyor
Şebnem Bozoklu ile Emre İzer boşanıyor

Ünlü oyuncu 'nun avukatı, bugün çıkan görüntüler üzerine, ünlü ismin eşinden ayrılmak için geçen hafta talimat verdiğini açıkladı.

BODRUM'DA BİR GENÇLE GÖRÜNTÜLENDİ

Geçtiğimiz aylarda 6 yıllık eşi 'le boşanma kararı aldıkları iddiasıyla gündeme gelen 'nun bu sabah Bodrum'da bir gençle dudak dudağa görüntülenmesi olay oldu. Henüz resmi olarak boşanmayan Bozuklu ve Emre İzer'in avukatından bugün çıkan görüntülerle ilgi açıklama geldi."EVLİLİKLERİ 10 AYDIR FİİLİ OLARAK BİTMİŞ..."

Ünlü çiftin ayrılma kararı aldığını belirten Avukat Bahar Varol yazılı olarak şu açıklamayı yaptı;

Müvekkillerim ve Emre İzer' in evlilikleri 10 aydır fiili olarak bitmiş; resmi olarak da sonlandırılması için yasal süreci başlatmam adına, karşılıklı anlaşarak gerekli talimatı geçtiğimiz hafta tarafıma vermişlerdir.

Adli yargıya intikal etmiş bu süreçte taraflar hakkında gizlice görüntülenerek haberyapılması ve bir algı oluşturulması sebebiyle, yine tarafların ortak kararıyla gizli tuttuğumuz bu süreci tüm kamuoyu ile paylaşma zarureti doğmuştur. Yapılacak haberlerde yasalar ve gazetecilik etiği gereği saygı çerçevesinin korunmasını önemle rica ederim.