X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Caner Çalışır'ın sağlık durumu hakkında üzen açıklama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

'ın durumu hakkında üzen açıklama

  • Giriş Tarihi: 27.10.2016 11:03 Güncelleme Tarihi: 27.10.2016 15:29
Caner Çalışır'ın sağlık durumu hakkında üzen açıklama
Caner Çalışır'ın sağlık durumu hakkında üzen açıklama

Sosyal medya fenomeni 'ın yakın arkadaşı olan ve birlikte çektikleri videolarla popüler hale gelen yoğun bakıma kaldırıldı. Televizyonda başlayan macerası şu sıralar DJ'lik ile devam eden Çalışır'ın, çoklu organ yetmezliği nedeniyle Gaziosmanpaşa Başarı Hastanesi'ne kaldırıldığı ve durumunun ağır olduğu öğrenildi.

"HAYATİ TEHLİKESİ DEVAM EDİYOR"

Başarı Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr. Hicabi Gökdereli sabah.com.tr'ye yaptığı açıklamada 'ın multi organ yetmezliği ile dün sabah saatlerinde acil olarak hastaneye başvuru yaptığını belirterek "Kardiyoloji ve yoğun bakım doktorlarımız hastaya ilk müdahaleyi yaptı. Fakat hastanın geçmişinde kronik kalp ve organ yetmezliği mevcut. Karaciğer ve böbrekleri hasar görmüştür. Hasta şuan entübe (dışarıdan ve oksijen veriliyor). Hayati durumu hala tehlikede fakat düne göre durumu biraz daha iyiye gidiyor." açıklamasında bulundu.

"ABLAN STAR BEBEĞİM"

Caner Çalışır'ın yakın arkadaşı , Çalışır'ın hastane odasından gönderdiği notu takipçileriyle paylaştı:

Caner'im kağıt kalem isteyip "ablan star" yazmış. Dün olduğundan daha iyi. Az önce gördüm çok daha iyiydi. Allah dualarımızı kabul etti. Herkese çok teşekkür ederim. Dualarını eksik etmeyin, Allah'tan ümit kesilmez. Bizi bırakmayacak inşallah.