kimdir? İşte

Giriş Tarihi: 10.11.2016 12:23 Güncelleme Tarihi: 10.11.2016 12:26
Ivanka Trump kimdir? İşte Trump ailesi

Amerika Birleşik Devletleri'nin 45. başkanı iş adamı oldu. Trump'ın eşi de bir göçmen. Trump bugüne kadar üç evlilik yaptı. Trump'ın bu evliliklerden 3'ü erkek 2'si kız olmak üzere 5 çocuğu bulunuyor.

ABD'nin yeni başkanı Trump 1977 yılında atlet ve manken olan Ivana Zelnickova ile evlendi. Bu evlilikten Jr., ve Eric Trump olmak üzere 3 çocuğu oldu. 1991'de Zelnickova'dan ayrılan Trump, iki sene sonra televizyoncu Marla Maples ile evlendi. Bu evlilikten Tiffany isimli bir kız çocuğu oldu. Trump, 2005 yılında da tasarımcı ve model olan Melania Knauss ile evlendi. Çiftin bu evlilikten 2006 yılında doğan Barron Trump adında bir çocukları var.Ivanka Trump kimdir?

Trump'ın ilk evliliğinden olan kızı Ivanka Trump üç çocuk annesi. Ivanka Trump, eşit maaş dağıtımı ve çocuk hakları konusunda yaptığı konuşmalarla dikkatleri üzerine çekmişti. Donald Trump kızı Ivanka'yı eşi Melania'dan daha ön planda tutuyor. Melania, bu zamana kadar olan kampanyalar sırasında sadece iki kez eşinin yanında bulunurken, Ivanka hep babasının yanındaydı. Ivanka Trump, kısa süre önce Rus ajanlığı ile suçlandığı haberlerle anılmıştı. Geçmişte modellik de yapan Ivanka şu sıralarda "girişimcilik" yapıyor. Ivanka, Hillary Clinton hakkındaki tweetleriyle tepki çeken iş adamı Jared Kushner ile evli.

ARKADAŞINA GÖNDER
Ivanka Trump kimdir? İşte Trump ailesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz