X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Esenlik Gelişen Markalarını Tarım Fuarı’nda Tanıtıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Esenlik Gelişen Markalarını Tarım Fuarı’nda Tanıtıyor

  • Giriş Tarihi: 2.4.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 2.4.2015 22:14
GIDADA NERGİS, TEMİZLİKTE EPAK VE KENT MOBİLYALARI ALANINDA MESTON’U GÜÇLÜ BİR KONUMA GETİREN ESENLİK, TARIM FUARI’NDA MARKALARINI TANITTI.
Esenlik Gelişen Markalarını Tarım Fuarı’nda Tanıtıyor

Gıdada Nergis, temizlikte Epak ve kent mobilyaları alanında Meston’u güçlü bir konuma getiren Esenlik, Tarım Fuarı’nda markalarını tanıttı.
Esenlik standını ziyaret eden Valisi Süleyman Kamçı, “Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin şirketi olan Esenlik büyük bir şirket. 40’a yakın süpermarkete sahip ve il dışına da taşan önemli bir şirketimiz. Her alanda inşaat, gıda, temizlik, kent mobilyaları alanında da sürekli gelişen ve büyüyen bir firma” ifadelerini kullandı.
Esenlik’in geliştirdiği markalarının büyüyerek güçlendiğini söyleyen Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, “Kent mobilyaları anlamında geniş ürün yelpazesine kavuşan şirketimiz farklı belediyelere ve il dışına da satış yapıyor. Faaliyet kollarının tamamında çok başarılı çalışmalar yapmaktadır” dedi.
Ana faaliyet alanlarından birinin marketçilik olduğunu belirten Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz, “Geniş faaliyet kolları bulunan şirketimizin alanlarından bir tanesi süpermarket işletmeciliği. Şu anda market sayımız 41 ve il dışında da faaliyetlerine devam ediyorlar. Belediye şirketi olduğumuzdan dolayı özellikle belediyelerimizin alt ve üst yapı malzemelerini şirketimiz bünyesinde üretiyor ve ekonomik bir şekilde satışını gerçekleştiriyoruz. Şehrimizin modernize çalışmalarında Meston markası ile hizmet veriyoruz” şeklinde konuştu.
Bölgede sektöründe söz sahibi olan ve markalarıyla öne çıkan Esenlik, Malatya Tarım Fuarı’nda Meston, Epak ve Nergis ürünlerini sergileyerek yeniliklere yakından tanıklık ediyor. 2-5 Nisan tarihleri arası Mişmiş Park Fuar alanında düzenlenen ve yüzlerce firmanın ürünlerinin sergilendiği tarım ve hayvancılık fuarına katılan Esenlik, fuarlara katılmaktan son derece memnun.