X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER MHP’nin Adayları Basına Tanıtıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

MHP’nin Adayları Basına Tanıtıldı

  • Giriş Tarihi: 15.4.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 15.4.2015 15:29
MHP’NİN ADAYLARI BASINA TANITILDI
MHP’nin Adayları Basına Tanıtıldı

Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı Milletvekili adaylarını görücüye çıkardı. 7 Haziran Genel seçimlerinde milletvekilliği için yarışacak 6 isim düzenlenen toplantıyla kamuoyuna tanıtıldı.
Toplantıya Milletvekili adayları Arif Yıldız, Hakan Yılmaz, Güzün Koçak, Hakan Kalkan, Mehmet Ali Özpolat ve partililer katılırken 4’üncü sıra da yer alan aday Dr. Übeyt Akçin’in ise özel işlerinden dolayı toplantıya katılamadığı belirtildi.
Toplantıda konuşan MHP İl Başkanı Mehmet Erdem, 7 Haziran 2015 Genel seçiminin Türk Devletinin kaderini etkileyecek bir seçim olacağını belirtti.
Yaklaşık 13 yıldır AKP tek başına iktidarda diyen Erdem, “Gerek Türkiye genelinde gerek Malatya’mız da yapmış oldukları hizmetler ortada. Malatya AKP’ye büyük bir teveccüh göstererek yüzde 60’ın üzerinde oy vermiştir. Ancak Malatya verilen bu oya karşılık gereken hizmeti alamamıştır” dedi.
Konuşmaların ardından aday tanıtımına geçilirken, 6 adayın ilk 4 sırasındaki isminin Malatya’da kendi mesleklerini icra ettikleri, iki ismin ise Ankara’da bürokrat olarak görev yaptığı Erdem tarafından vurgulandı.
Konuşmaların ardından adaylar kendilerini basına tanıttı.