X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Vali Kamçı, Müdürlüklerde İncelemelerde Bulundu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Vali Kamçı, Müdürlüklerde İncelemelerde Bulundu

  • Giriş Tarihi: 27.4.2015 17:18 Güncelleme Tarihi: 27.4.2015 17:18
VALİ KAMÇI, MÜDÜRLÜKLERDE İNCELEMELERDE BULUNDU
Vali Kamçı, Müdürlüklerde İncelemelerde Bulundu

Valisi Süleyman Kamçı, il müdürlüklerini ziyaret etti.
Meteoroloji İl Müdürlüğü’nde İl Müdürü Ali Sigergök ve müdürlük personeli tarafından karşılanan Vali Kamçı, müdürlük faaliyetleri hakkında bilgi aldıktan sonra müdürlük arazisinde incelemelerde bulundu. İl Müdürü Sigergök, Bölge Müdürlüğü statüsünün kalkmasından sonra Elazığ 13. Bölge Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyetlerini sürdürdüklerini, il müdürlüğü faaliyetlerini sürdürecek yeterli personelin bünyelerinde kalmasından dolayı da müdürlük binasında bir katta hizmet verdiklerini, bir katında Yeşilyurt Belediyesi’ne bağlı bazı birimlerin faaliyet gösterdiğini belirtti.
Türk Telekom İl Müdürlüğü’nde İl Müdürü Ebubekir Ünverdi ve Müdür Yardımcıları tarafından karşılanan Vali Kamçı’ya verilen brifingde Koyunoğlu Mahallesi’nde bulunan ve halen hizmet veren İl Müdürlüğü binasının 2015 yılı içerisinde PTT Başmüdürlüğü yanında yer alan binalarına taşınacağı ve böylelikle şehir merkezinde abonelerine daha iyi hizmet vereceklerini dile getirdiler.
Sosyal Güvenlik Kurumu Malatya İl Müdürü Ayten Kara tarafından Kurumun ve İl Müdürlüğünün faaliyetleri hakkında bilgilendirilen Vali Kamçı Müdür Kara’ya vatandaş odaklı hizmetler verdiklerini bu sebepten dolayı önemli bir görevi yerine getirdiklerini belirtti. Vali Kamçı ziyaret ettiği Müdürlüklerde memnuniyetini dile getirerek, yetkililere teşekkür etti.