X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Adaylar, Kale İlçesindeki Muhtarlarla Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Adaylar, Kale İlçesindeki Muhtarlarla Bir Araya Geldi

  • Giriş Tarihi: 18.5.2015 17:18 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 17:27
ADAYLAR, KALE İLÇESİNDEKİ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ
Adaylar, Kale İlçesindeki Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Seçim çalışmaları kapsamında ilçeleri ziyaret eden Başbakanın Başdanışmanı ve AK Parti Milletvekili Adayı Taha Özhan ile AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, Kale ilçesine giderek, Kale ilçesine bağlı mahallelerin muhtarlarıyla bir araya geldi.
AK Partili adaylara Kale ilçesi ziyaretleri sırasında AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır da eşlik etti. Ziyarette konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, “Büyükşehir olduktan sonra yeni bir süreç başladı. Büyükşehir olduktan sonra köylerimize daha çok hizmet götürmeye başladık. İlin yerinden yönetimi bir senedir devam ediyor. Daha iyi hizmet için planlamalar yaptık” dedi.
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci ise, “7 Haziran seçimleriyle Türkiye’nin 12 yıllık sürecinin tamam mı devam mı noktasına geleceği belirlenecek. Bu seçimden sonra önümüzdeki 4 yıl hiç seçim yaşamayacağız. Bu süreçte birileri çıkıp ‘AKP’ye ders verelim’ diyor. İnsanların iradesine saygısızlık yapacak söylemler kullanılıyor” şeklinde konuştu.
Başbakanın Başdanışmanı Malatya Milletvekili Adayı Taha Özhan da ziyaret esnasında bir açıklama yaparak, “AK Parti’nin alternatifi bir başka parti değil. AK Parti’nin olmadığı senaryoda da başka bir iktidar olmayacaktır. Din kardeşimiz Muhammed Mursi idam cezasına çarptırıldı. Yüzde 52 oyla seçilmişti. Aydın Doğan dün bir manşet attı. ‘Yüzde 52 ile seçilen Cumhurbaşkanı idam cezasına çarptırıldı’ şeklinde. Sizce Mursi’yi mi kastediyorlar? Siz yüzde elli 52 ile seçilseniz de, millet gelip hakkı olan yere otursa da biz ufacık bir fırsat bulduğumuzda sizi boğarız demek istiyorlar” ifadelerine yer verdi.
AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ise, “28 Mayıs’ta Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu Malatya’da olacak. Bugüne kadar yapmış olduğumuz bütün mitinglerde Türkiye’de ses getirdik. Bu mitingde de Malatya olarak üzerimize düşeni yapalım” diye konuştu.