X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başsavcı Alper’den, Başkan Çakır’a Veda Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başsavcı Alper’den, Başkan Çakır’a Veda Ziyareti

  • Giriş Tarihi: 22.6.2015 17:48 Güncelleme Tarihi: 22.6.2015 17:56
BAŞSAVCI MUSTAFA ALPER, MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇAKIR'I ZİYARET ETTİ
Başsavcı Alper’den, Başkan Çakır’a Veda Ziyareti

Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a veda ziyaretinde bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Başsavcı Mustafa Alper’le güzel bir çalışma ortamı yakaladıklarını belirterek, “Geldiği ilk günden itibaren hizmet noktasında iyi bir diyalogumuz oldu. Malatya’ya güzel hizmetleri oldu. Bu hizmetlerine yeni görev yeri olan Denizli’de devam edeceği düşüncesindeyim. Bundan sonraki görevinde başarılar diliyorum. Malatya’da bulunduğu süre içerisinde yapmış olduğu güzel hizmetlerden dolayı da kendisine teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a teşekkür eden Başsavcı Mustafa Alper ise, “Malatya’da ilk göreve başladığım günlerde biz gücümüzü milletten alırız ve millete hizmet etmek bizim için büyük bir şereftir ifadesini kullanmıştım. Burada bulunduğum süre içerisinde tüm devlet kurumlarından ve Malatya halkından büyük bir destek görerek hizmet ettim. Şüphesiz devlete ve millete hizmet etmek bir bayrak yarışıdır. Bayrağı belli bir noktada alırsınız daha yukarılara taşır ve sonra yeni gelen yarışmacıya teslim edersiniz. Malatya benim hatıralarımda, zihnimde her zaman güzel anılarla anılacak. Malatya önemli dostluklar kazandığım ve hep iyilikler gördüğüm bir yer oldu. Biz sadece görevimizi yaptık. Malatya’da görev yaptığım için kendimi şanslı hissediyorum” dedi.
Ziyaret sırasında Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Başsavcı Mustafa Alper’e kayısı kristali ile işlemeli semaver hediye etti.